Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Rezerwacja busa do Anglii online

Rezerwacja busa do Anglii online

Rezerwacja busa do Anglii online jest tymczasowo niedostępna, dlaczego? Z uwagi na dużą liczbę rezerwacji przez formularz nie mogliśmy zapewnić gwarancji podróżowania wszystkim pasażerom. Zależy nam w szczególności na Twojej satysfakcji i jak największej liczby podróży z firmą SueprBusy. Na dany moment prowadzimy wyłącznie rezerwację telefoniczną, która zapewnia potwierdzenie rezerwacji od razu. Oznacza to, że jak do nas zadzwonisz, nie będziesz musiał drugi raz potwierdzać chęci przejazdu. Podasz nam adres początkowy i końcowy planowanej podróży i dowiesz się jak jest cena busa do Anglii lub Polski.

każdego dnia odbieramy dziesiątki zapytań i rezerwacji. Jeżeli nie możesz się z nami skontaktować telefonicznie to zachęcamy Cię do złożenia zapytania rezerwacyjnego online poprzez formularz kontaktowy. Zapoznamy się z treścią Twojej wiadomości i postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie lub potwierdzić przesłaną przez Ciebie rezerwację. Busy z Polski do Anglii odjeżdżają w poniedziałek, czwartek i sobotę. Jeżeli pasuje Ci któryś dzień to prosimy Cię o chęć rezerwacji najpóźniej 24 godziny przed planowanym wyjazdem. W przeciwnym razie nie gwarantujemy Ci wolnych miejsc.

Busy do Polski odjeżdżają w środę, sobotę, niedzielę lub poniedziałek. W sytuacji chęci rezerwacji miejsca na bus do Polski prosimy Cię o kontakt najpóźniej dzień wcześniej. Zdarza się bardzo często, że mamy miejsca jeszcze w dniu wyjazdu do Polski, ale w celu 100% pewności im wcześniej do nas zadzwonisz, tym lepiej. Z jakich miast z Anglii jeżdżą nasze busy? Sprawdź zakładkę trasy busów do Polski z Anglii. Tam możesz zobaczyć pełną listę miejscowości, które są obecnie obsługiwane. Jeżeli nie uda Ci się znaleźć miasta na naszej liście to zapytaj o możliwość przyjazdu po Ciebie. Zależy nam bardzo na tym żebyś podróżował właśnie z nami. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Pamiętaj o tym, żeby wyrazić swoje zadowolenie w komentarzu lub opinii Google. Za każde dobre słowo na temat SuperBusów szczerze dziękujemy.

Telefony do potwierdzenia rezerwacji:

+48 734 176 424

Rezerwacja telefoniczna prowadzona jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik