Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Przeprowadzki
DO polski z Angli

Oferujemy przeprowadzki do Polski i Anglii w atrakcyjnej cenie już od 750 zł. W tej cenie znajduje się transport, załadunek oraz rozładunek rzeczy. Przewozimy meble, kartonowe opakowanie, sprzęt RTV i AGD, rowery, motocykle, skutery oraz inne sprzęty domowe. Zadzwoń do nas i poinformuj o swoich przeprowadzkowych planach, a my zaplanujemy jaki samochód jest nam potrzebny. Na życzenie naszych klientów udostępniamy folię stretch, taśmę klejącą oraz folię bombelkową.

Przeprowadzki
Anglia Polska

PRZEPROWADZKA
DO ANGLII

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

PRZEPROWADZKA
DO POLSKI

Środa
Sobota
Niedziela

cena już od

750 pln

usługa door
to door

transport Anglia

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

przeprowadzki do Polski

Sprawdź co zabieramy podczas przeprowadzki z anglii do polski

przeprowadzki Anglia Polska

meble

przeprowadzki Anglia

telewizory

przeprowadzki do Polski

BagażE

transport mebli do UK

SOFY

transport RTV do Anglii

RTV / AGD

Transport roweru do Anglii

rowery

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jeżeli potrzebujesz dodatkowo usługi pakowania to nasz zespół pomoże Ci przygotować wszystkie przedmioty do transportu. Każda przeprowadzka Polska Anglia posiada ubezpieczenie od ewentualnych zniszczeń Twojego mienia. Zapraszamy do kontaktu, zespół busy do Anglii SuperBusy!

1 spakuj drobne rzeczy do kartonów

2 Zabezpiecz kruche rzeczy

3 Poinformuj nas jeśli będziesz gotowy

4 Oczekuj na przybycie transportu

5 Transport i wniesienie do nowego miejsca

Pakowanie i inne usługi

Nie masz czasu, ani głowy jak przygotować się do przeprowadzki? Zamów u nas dodatkową usługę pakowania. Zapytaj o tą możliwość podczas kontaktu z nami. Przyjedziemy pod wskazany adres, przygotujemy i spakujemy Twoje rzeczy. Bez dodatkowych zmartwień, zajmiemy się wszystkim. Wystarczy, że powiesz nam co potrzebujesz przewieźć, a my zorganizujemy całą przeprowadzkę. Przeprowadzki do Polski i Anglii wykonujemy kompleksowo, nawet bez obecności klienta w mieszkaniu.

Przewóz rzeczy

Transportujemy meble, elektronikę i inne sprzęty gospodarstwa domowego. Zapakujemy małe i duże pudełka kartonowe, a także walizki i worki do transportu odzieży. Przewozimy również motocykle, skutery, kosiarki oraz sprzęty garażowe. Kiedy jakieś przedmioty wymagają dodatkowego zabezpieczenia to bez obawy, jesteśmy przygotowani na różne sytuacje. Staramy się, aby przewóz rzeczy do Polski i Anglii był możliwie jak najlepiej zabezpieczony.

paczki do anglii

Przeprowadzki
Anglia Polska

Firma SuperBusy oferuje super przeprowadzki Anglia Polska. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my poprowadzimy Twoją przeprowadzkę z miejsca na miejsce. Bez względu na to czy dysponujesz małym czy dużym budżetem. Postaramy się dopasować do Twoich oczekiwań i zorganizować ją sprawnie i bez komplikacji. Małe i duże busy, sprytni i pomocni pracownicy i dobrze wykonana usługa. Kontakt z nami pozwoli przekonać Cię do współpracy z nami, zapraszamy.

kontakt

superbusy
to nie tylko przeprowadzki

Sprawdź co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Potrzebujesz transportu wraz z przeprowadzką z Anglii do Polski? Oferujemy wynajem całego busa, którym możesz podróżować razem z rodziną.

Przewozisz swoje rzeczy do Anglii i chcesz podróżować jednym transportem? Wynajmując Super Busy na przeprowadzkę możesz zarezerwować również przewóz osób.

Przesyłki Polska Anglia już od 150 zł. Masz do wysłania coś do Anglii lub Polski. Sprawdź ofertę na paczki od Super Busy.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik