Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii z Zamościa

Bus do Anglii z Zamościa SuperBusy to lokalna firma. Właśnie tutaj rozpoczyna się i kończy każdy przewóz osób. Jeżeli jesteś stąd to możesz na nas liczyć. Jeździmy regularnie trzy razy w tygodniu. Wyjeżdżamy na kilka samochodów, posiadamy nowoczesne i sprawne samochody. Wewnątrz każdego z nich znajdziesz potrzebne udogodnienia na dalekie trasy. Naładujesz telefon, połączysz się z Internetem, poczytasz książkę, obejrzysz kilka filmów. Na całej trasie staramy się robić kilka przystanków, oprócz tych obejmujących odbiór pasażerów z adresu. W trasie jesteś ubezpieczony. Nie zabieramy paczek. Bus do Anglii z Zamościa zabiera wyłącznie pasażerów.
bus do Anglii z Zamościa

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Przewóz osób bez paczek

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie przewozimy paczek razem z pasażerami. Świadczymy usługę wyłącznie przewozu osób do Anglii i Polski. Podróż z paczkami wydłuża czas przejazdu nawet o 30%, co powoduje niepotrzebny stres wśród pasażerów. Dbamy o komfort i satysfakcję z przejazdu i dlaego zrezygnowaliśmy z przesyłek właśnie dla Was. Rezerwuj przejazd z Zamościa zawsze z SuperBusami.
Ile zatem kosztują busy do Anglii z Zamościa? To zależy dokąd jedziesz. Jeżeli Twoja trasa przejazdu obejmuje np. połączenie Zamość-Southampton, to koszt przejazdu nie przekroczy 400 zł. A jeśli chcesz pojechać wyżej, np. do Bristolu to całkowity koszt przejazdu powinien wynieść maksymalnie 450 zł. Z uwagi na to, że Zamość jest na początku trasy pasażer pokonuje jedną z najdłuższych odległości. To właśnie odległość jest wyznacznikiem kosztów. Zachącamy jednak do regularnych przewozów z SuperBusami, bo na lojalnych klientów czekają atrakcyjne rabaty. Każdy kto pojedzie z nami dwa razy, trzeci przejazd rezerwuje za 50% ceny. Pasażer podróżujący z nami już 5 razy, 6 przejazd ma za symboliczną złotówkę. Takiej promocji nie ma żaden przewoźnik. Zapytaj kartę stałego klienta podczas rezerwacji. Podróżowanie z nami się opłaca.
zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik