Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii z OPOLA

Bus do Anglii z Opola w województwie Opolskim to kolejne miasto na trasie przejazdu do Wielkiej Brytanii. Przejeżdżamy regularnie 3 razy w tygodniu przez Opole i okolice. Jesteśmy w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Rezerwuj przejazd door to door telefonicznie. Przyjeżdżamy pod ustalony adres i dowozimy Cię na miejsce. Bez niepotrzebnych stresów i komplikacji dotrzesz tam gdzie potrzebujesz. Samochody są komfortowe i wyposażone w potrzebne udogodnienia. Cena przejazdu od 700 zł (w zależności do jakiej części Anglii potrzebujesz dotrzeć). Kontaktując się z nami otrzymasz konkretną wycenę oraz szczegółowe informacje odnośnie przejazdu.

bus do Anglii z Opola

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Bus z województwa
opolskiego

Oferta przewozu ze stolicy województwa nie oznacza przejazdu jedynie z Opola, ale również z innych miast w całym województwie opolskim. Nie ważne czy jesteś z dużego miasta, małej gminy czy wsi. Przyjedziemy po Ciebie i zabierzemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz. SuperBusy to prawdziwy przejazd door to door bez problemów i dodatkowych przesiadek na trasie.

Cena przejazdu z Opola do Wielkiej Brytanii zaczyna się już od 600zł. Więc jeżeli chcesz przejechać z np. z Opola do Southampton czy Brighton koszt przejazdu nie powinien przekroczyć minimalnej stawki. Zadzwoń do nas i powiedz nam gdzie potrzebujesz dojechać, a my wycenimy Twój przejazd. Powiedz nam ile bagaży chcesz zabrać i w ile osób zamierzasz podróżować. Do usłyszenia!

Bezpieczne
busy do anglii

Stawiamy na bezpieczeństwo naszych pasażerów i komfort podróżowania. Wybieramy zawsze sprawdzone trasy. Każdy pasażer posiada ubezpieczenie w cenie przejazdu. Bus do Anglii z Opola przeprawia się przez Eurotunel. Prędkość przejazdu nie przekracza 130km/h. Samochody posiadają lokalizatory GPS oraz są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Busy do Anglii i Polski są na bieżąco serwisowane.

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik