Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii z Krakowa

Bus do Anglii z Krakowa w województwie małopolskim 3x w tygodniu w cenie od 700zł! Zarezerwuj wygodne połączenie pomiędzy Polską a UK w usłudze door to door. Nie czekaj na tanie bilety tylko podróżuj już dziś. Bus do Anglii z Krakowa możesz zarezerwować na poniedziałek, czwartek i sobotę.

bus do Anglii z Krakowa

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

komfortowe przewozy do anglii z małopolski

Transport osób odbywa się 9-cio osobowym busem. Każdy pasażer ma oddzielny fotel, obok niego gniazdko 220-230V, dostęp do WiFi, filmy na DVD, sprawna klimatyzacja i pasy bezpieczeństwa. Podróż zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24h. Nie wozimy paczek, organizujemy wyłącznie przewóz osób Polska Anglia. Przeprawa pomiędzy Francją a Wielką Brytanią odbywa się przez Eurotunel. Rezerwacja jest prosta, bo wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i podać nam datę i adresy. Poinformujemy Cię o cenie i warunkach przejazdu. W dniu wyjazdu kierowca zadzwoni do Ciebie i uprzedzi o ewentualnej godzinie przyjazdu pod Twój dom. Tanie przewozy Polska Anglia busem w komfortowych warunkach z firma SuperBusy. Jeździmy ponad 5 lat z województwa małopolskiego, gdzie do tej pory zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy naszych klientów.

Bus z krakowa do uk

Przejeżdżamy przez Kraków regularnie przez trzy dni w tygodniu. Bus do Anglii z Krakowa kosztuje mniej niż bilet lotniczy bez promocji. Korzystamy z nawigacji GPS oraz informacji drogowej o korkach i objazdach, stale monitorując trasę i warunki przejazdu. Staramy się, aby przejazd odbył się w jak najkrótszym czasie.

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik