Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

BUSY Z ANGLII DO POLSKI – PRZEWÓZ OSÓB NA TRASIE ANGLIA POLSKA

Busy z Anglii do Polski? Potrzebujesz taniego przewozu do kraju? Zapoznaj się z oferta SuperBusy! Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem na trasie z Anglia Polska i jeździmy w obydwu kierunkach kilka razy w tygodniu. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do Twoich potrzeb, ustalamy dogodną godzinę podróży i przyjeżdżamy po Ciebie na miejsce. SuperBusy odwiedzają większość miejscowości w Anglii. Sprawdź dokładnie lokalizacje w zakładce trasy busów Polska Anglia. Z nami jedziesz spod adresu pod adres, nie musisz się martwić o o bagaż i dodatkowe środki transportu. Przewozy osób do Anglii realizujemy w cenie od 350 zł. Im więcej pasażerów, tym niższa cena przejazdu. Ponadto, nasze tanie busy do Anglii oferują darmową kawę i herbatę dla wszystkich pasażerów. Chcemy w jak największym stopniu umilić Wam czas podróży. U nas możesz dorobić się karty stałego klienta, która jest wydawana u kierowcy imiennieZapytaj o kartę u naszego kierowcy podczas najbliższej podroży. Nasze busy do Anglii i Polski gwarantują trzeci przejazd za pół ceny i szósty za 1 zł. Aby zarezerwować przejazd zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że przewóz osób osób Polska Anglia nie ma sobie równych.

Busy do Polski odjeżdżają w środę, sobotę, niedzielę/poniedziałek. Pozostajemy elastyczni, dzięki czemu i Ty możesz wybrać wygodny termin podróży. Dbamy o naszych klientów stale podnosząc standardy naszych usług. Przewóz osób odbywa się legalnie, w oparciu o przepisy obowiązujące na terenie UE.

busy z Anglii do Polski

Busy do Polski

Lista miast

DNI WYJAZDU: WTOREK I SOBOTA

Rezerwacja busa do Polski

Zarezerwuj online lub telefonicznie:

Rezerwacja miejsc prowadzona jest wyłącznie telefonicznie.

Telefon do rezerwacji:
00 48 660 181 408

Rezerwacja telefoniczna to gwarancja rezerwacji busa do Polski. Każdy kontakt z Twojej strony jest dla nas ważny. Możesz kontaktować się z nami przez siedem dni w tygodniu w godzinach:
od 8:00 do 22:00

Wiele miast, jedno połączenie

Busy do Polski z Anglii to doskonała alternatywa dla podróży samolotem. Staramy się zawsze optymalizować podróż podchodząc do każdej rezerwacji indywidualnie. Podróżujemy na kilka samochodów i w ten sposób możemy zwiększyć zasięg odwiedzanych miejscowości. Jeździmy z Manchesteru, Cambridge, Londynu, Bristolu, Cardiff, Bognor Regis, Southampton, Dover i wielu innych miast na trasie. Poznaj trasy busy Anglia Polska tutaj.

Bagaż do 30kg w cenie

W cenie biletu na busa możesz zabrać bagaż do 30kg gratis. Jest to zawsze kilka kilogramów więcej niż w samolocie, a jeżeli Twoja walizka będzie ważyć ciut więcej to przymkniemy na to oko. Zależy nam na tym żebyś czuł się komfortowo i bezpiecznie. Jeżeli chcesz zabrać coś niestandardowego pomyśl od razu o skorzystaniu z linii SuperPaczki.pl paczki busem do Anglii.

Tanie busy do Polski – cena?

Jaka jest cena przejazdu busem do Polski? SuperBusy oferuje tanie połączenia. Cena przejazdu uzależniona jest pokonanej odległości. Dlatego do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie. Zadzwoń do nas i zapytaj o cenę przejazdu dla Twojej podróży. Jeździmy z adresu pod adres i chcemy zrobić dla Ciebie zawsze najlepszą ofertę. Zadzwoń do nas i poznaj cenę busa do Polski z Anglii.