Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii z Poznania

Bus do Anglii z Poznania to kolejne miasto na trasie przejazdu linii SuperBusy. Nasza trasa obejmuje praktycznie całe województwo wielkopolskie. Przewóz osób do Anglii z Poznania organizujemy w każdy poniedziałek, czwartek oraz na weekendzie, w sobotę. Rezerwując u nas przejazd zamawiasz busa do Anglii door too door. Kierowca w dniu wyjazdu zadzwoni do Ciebie wcześniej i poinformuje Cię o godzinie przyjazdu. Podróż zaczyna się w miejscu Twojego odbioru i kończy na adresie wskazanym podczas rezerwacji. Podana cena busa do Anglii jest stawką ostateczną – nie musisz dopłacać podczas podróży kierowcy za transport. Oferujemy komfortowy i bezproblemowy przewóz osób Polska Anglia.

bus do Anglii z Poznania

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Bus Poznań Anglia

Bez względu na to gdzie mieszkasz, bądź przebywasz w województwie wielkopolskim na pewno tam dotrzemy i zawieziemy Cię bezpiecznie pod wskazany adres. Bus Poznań Anglia to oferta komfortowego przejazdu do Anglii lub Polski. Mamy wszystko co potrzebne na dalekie trasy: WiFi, DVD, klimatyzację, pojedyncze fotele z pasami bezpieczeństwa oraz dostęp do zasilania 220-230V.

Komfort i bezpieczeństwo

Zapewniamy bezproblemową podróż do Wielkiej Brytanii. Chcemy, aby nasi pasażerowie czuli się bezpiecznie. W cenie biletu zawiera się ubezpieczenie. Busy do Anglii nie poruszają się z większą prędkością niż 130km/h. Na pokładzie każdego samochodu znajduje się zawsze dwóch kierowców, którzy dbają o sprawną i bezpieczną podróż. Przeprawa przez kanał La Manche odbywa się Eurotunelem.

Jak długo trwa
przejazd?

Przejazd z busem z Poznania do Londynu według wskazań nawigacji nie powinna trwać dłużej niż 16h. Oczywiście do samego czasu przejazdu należy doliczyć kilka przystanków na odpoczynek oraz ew. utrudnienia na drodze. Zdarza się również, że musimy zaczekać w kolejce przed przeprawą. Mimo wszystko bus z Poznania do Anglii nie powinien jechać dłużej niż 20-22h.
zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik