Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii z Częstochowy

Bus do Anglii z Częstochowy z możliwością rezerwacji na poniedziałek, czwartek oraz sobotę. Planujesz podróż do Częstochowy z Anglii? Jeździmy z niedzieli na poniedziałek, wtorek i sobotę. Z nami dotrzesz bezpiecznie od celu, bo oferujemy Super busy do Anglii bez problemów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu od godziny 8:00-22:00. Obsługujemy całe województwo małopolskie więc jeżeli jesteś z okolic Częstochowy to nie stanowi to dla nas wysiłku. Jeździmy z adresu pod adres, więc podróż zaczynasz spod domu i dowozimy Cię dokładnie pod dom. Posiadamy konkurencyjne ceny i nie wozimy paczek razem z pasażerami.

bus do Anglii z Częstochowy

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Przewóz osób z Częstochowy do Anglii

Przewóz osób z Częstochowy do Anglii i z okolicznych miejscowości. Jeździmy przez województwo małopolskie trzy razy w tygodniu. Jeżeli szukasz bezpiecznego i komfortowego transportu do Wielkiej Brytanii to dobrze trafiłeś/łaś. Oferujemy bus do Anglii z Częstochowy w formie przejazdu door to door. Wyjeżdżamy w poniedziałek, czwartek i sobotę. Rezerwując u nas przejazd masz gwarancję, że kierowca przejedzie po Ciebie i dowiezie Cię pod adres. Kierowca zadzwoni w dniu wyjazdu informując o wcześniej o godzinie przyjazdu. Wystarczy, że do nasz zadzwonisz i powiesz nam skąd jesteś i dokąd chcesz jechać. Jeździmy na kilka samochodów, a więc na każdy wyjazd mamy kilkadziesiąt miejsc. Nasze busy z Polski do Anglii są 9-cio osobowe. Posiadają klimatyzację, WiFi, DVD oraz gniazdo do ładowania smartfona lub laptopa. Byłeś już pasażerem SuperBusów? Skorzystaj z promocji i zarezerwuj jeszcze jeden przejazd w normalnej cenie, a kolejny zakupisz już za 50% ceny. Bycie stałym klientem się opłaca, co trzeci przejazd podróżujesz w wyjątkowo niskiej cenie. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas, a my postaramy udzielić odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik