Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS
Do Anglii zE STALOWEJ WOLI

Bus do Anglii ze Stalowej Woli z województwa Podkarpackiego, dla każdego. Rezerwuj przejazd telefonicznie na czwartek, sobotę lub poniedziałek. Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie. Przejazd z nami jest zawsze gwarantowany. W sytuacji odwołania przejazdu każdy pasażer jest stosunkowo wcześniej poinformowany lub zostanie zaproponowany przejazd alternatywny w inny dniu lub z partnerem SuperBusów. Takie sytuacje nie mają zazwyczaj miejsca, jednak zawsze jesteśmy fair wobec naszych pasażerów. Bus do Anglii ze Stalowej Woli są jednym z najczęściej odwiedzanym miastem na trasie przejazdu do UK. Posiadamy wielu klientów w województwie podkarpackim zostań nim i Ty,

bus do Anglii ze Stalowej Woli

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Jaka jest cena przewozu?

Z SuperBusem pojedziesz już od 600 zł ze Stalowej Woli do wybranego miasta w Anglii. Z tego kierunku najczęściej jeździmy do Southampton, Londyn, Dover, Bristol, Reading, Maidstone, Canterbury, Basingstoke, Weymouth czy Chelmsford. Całkowity koszt przejazdu zostanie Ci podany podczas wyceny Twojej trasy. W cenie biletu możesz zabrać bagaż do 30kg.

Stalowa Wola busy do Anglii

Stalowa Wola ma swoje busy z Polski do Anglii, bo SuperBusy obsługują ten kierunek kilka razy w tygodniu. Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy? Mamy niskie ceny dla klientów z Podkarpacia i dobre warunki. Stawiamy na jakość przewozów i dlatego zrezygnowaliśmy z paczek. Transport towarów odbywa się zupełnie inną linią. Samochody są wyposażone we wszystko czego potrzebujesz na tak daleką trasę. Jeżeli lubisz podróżować, to przejazd mini Ci szybko, a podczas drogi nadrobisz zaległości z książką czy ulubionym serialem. Wewnątrz znajduje się bezpłatny Internet WiFi. Jeżeli jeszcze nie zdarzyło Ci się rezerwować bus do Anglii ze Stalowej Woli to czas najwyższy wypróbować naszą linie. Co trzeci przejazd pojedziesz z nami za pół ceny, a za szóstym razem za przysłowiową złotówkę. Jednym zdaniem im częściej podróżuj tym więcej zyskujesz.

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik