Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUS Do Anglii z
Piotrkowa Trybunalskiego

Bus do Anglii z Piotrkowa Trybunalskiego kursuje regularnie trzy razy w tygodniu. SuperBusy mają doskonałą ofertę przewozu dla Ciebie i Twoich znajomych. Wyjeżdżamy z Zamościa i przyjeżdżamy prosto po Ciebie. Door to door to oferta przewozu z adresu pod adres. Bardzo często zabieramy pasażerów z tej lokalizacji, więc postanowiliśmy o tym napisać i rozszerzyć ofertę przewozów o bus do Anglii z Piotrkowa Trybunalskiego. Zabieramy pasażerów z okolic Piotrkowa i Łodzi, jak i całego województwa łódzkiego. Odbieramy telefony z rezerwacją codziennie do późnych godzin wieczornych.

bus do Anglii z Piotrkowa Trybunalskiego

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Podróż z Piotrkowa Trybunalskiego do Anglii trwa około 20 godzin. W tym czasie zachęcamy do korzystania z laptopa, tabletu czy smartfona. W busie znajduje się bezprzewodowy Internet oraz gniazdo do ładowania urządzeń. Podczas podróży zachęcamy do czytania książek lub prasy. Nad siedzeniem pasażera znajdują się nawiewy do klimatyzacji oraz włącznik do oświetlenia. Siedzenia posiadają regulację i możemy je ustawić tak, aby swobodnie odpoczywać lub spać. Do dyspozycji pasażerów jest DVD, na którym odtwarzamy filmy. Kawa i herbata jest gratis przez cały czas trwania przejazdu. Bagaże znajdują się w zabudowanym bagażniku. Nie przewozimy paczek razem z pasażerami dbając przy tym o komfort naszych pasażerów. Gwarantujemy, że podróż minie Ci szybko, a podczas podróży odpoczniesz i poznasz nowych ludzi. Przejeżdżamy przez Niemcy, Holandię, Belgię oraz kawałek północnej Francji. Nie czekaj za długo, skontaktuj się z nami i zarezerwuj bus do Anglii z Piotrkowa Trybunalskiego już teraz!

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik