Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Przewóz osób
do
Anglii door to door

Przewóz osób do Anglii door to door z SuperBusy! Wybierz komfortowe przewozy Polska Anglia i ciesz się niską ceną i sprawnym transportem door to door. Do UK proponujemy Ci busa na poniedziałek, czwartek lub sobotę. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na przewóz osób do Anglii i rezerwuj co trzeci przejazd za 50% ceny. Kawa i herbata gratis w cenie biletu. Podróżujesz zawsze wygodnie, bo u nas samochody są klimatyzowane, posiadają Internet WiFi, kino DVD, gniazdka 220-230V i wszystkie inne udogodnienia. Bagaż do 30kg w cenie biletu. Busy są nowe i na bieżąco serwisowane, a więc ryzyko jakichkolwiek problemów na trasie jest znikome.
bus do Anglii z Katowic

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Busy do Anglii to dobry wybór

Busy do Anglii to dobry wybór dla każdego, kto musi od czasu do czasu podróżować na tej trasie. Najczęściej jeżdżą z nami zwykli pasażerowie do rodziny, do pracy, na wycieczkę, a od czasu do czasu nawet firmy. Busy do Anglii przejeżdżają przez całą Polskę, bo wyjeżdżamy z Zamościa. Następnie mijamy kolejno Niemcy, Holandię i Francję. Robimy kilka przystanków na trasie, aby podróż nie dała mocno w kość naszym nogom. Na pokładzie samochodu znajduje się zawsze dwóch pomocnych kierowców. Przewóz osób do Anglii door to door odbywa się legalnie i dlatego na wypadek kontroli celnej zawsze postępujemy zgodnie z prawem.

Jakie województwa i miejscowości są na trasie?

Trasa busa Polska Anglia przebiega przez 11 województw. Pełna lista tras dostępna jest na stronie. Nasi pasażerowie rezerwują przejazd najczęściej z województwa lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego i łódzkiego. Busy z Anglii to Polski można rezerwować z północnej i południowej części Anglii do wysokości Manchesteru.  Najbardziej popularne miejscowości to: Londyn, Birmingam, Bristol, Southampton, Bognor Regis, Leicaster, Norwich, Brighton, Dover Cambridge i Oxford. Przewóz osób do Anglii door to door w cenie od 350 zł. Ostateczna cena podana jest podczas kontaktu z nami. Na pewno zrobimy dla Ciebie najlepszą cenę.
zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik