Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

przewóz osób do Anglii door to door

Przewóz osób do Anglii door to door

Przewóz osób do Anglii door to door z SuperBusy! Wybierz komfortowe przewozy Polska Anglia i ciesz się niską ceną i sprawnym transportem door to door. Do UK proponujemy Ci busa na poniedziałek, czwartek lub sobotę. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na przewóz osób do Anglii i rezerwuj co trzeci przejazd za 50% ceny. Kawa i herbata gratis w cenie biletu. Podróżujesz zawsze wygodnie, bo u nas samochody są klimatyzowane, posiadają Internet WiFi, kino DVD, gniazdka 220-230V i wszystkie inne udogodnienia. Bagaż do 30kg w cenie biletu. Busy są nowe i na bieżąco serwisowane, a więc ryzyko jakichkolwiek problemów na trasie jest znikome.

Busy do Anglii to dobry wybór

Busy do Anglii to dobry wybór dla każdego, kto musi od czasu do czasu podróżować na tej trasie. Najczęściej jeżdżą z nami zwykli pasażerowie do rodziny, do pracy, na wycieczkę, a od czasu do czasu nawet firmy. Busy do Anglii przejeżdżają przez całą Polskę, bo wyjeżdżamy z Zamościa. Następnie mijamy kolejno Niemcy, Holandię i Francję. Robimy kilka przystanków na trasie, aby podróż nie dała mocno w kość naszym nogom. Na pokładzie samochodu znajduje się zawsze dwóch pomocnych kierowców. Przewóz osób do Anglii door to door odbywa się legalnie i dlatego na wypadek kontroli celnej zawsze postępujemy zgodnie z prawem.

Jakie województwa i miejscowości są na trasie?

Trasa busa Polska Anglia przebiega przez 11 województw. Pełna lista tras dostępna jest na stronie. Nasi pasażerowie rezerwują przejazd najczęściej z województwa lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego i łódzkiego. Busy z Anglii to Polski można rezerwować z północnej i południowej części Anglii do wysokości Manchesteru.  Najbardziej popularne miejscowości to: Londyn, Birmingam, Bristol, Southampton, Bognor Regis, Leicaster, Norwich, Brighton, Dover Cambridge i Oxford. Przewóz osób do Anglii door to door w cenie od 350 zł. Ostateczna cena podana jest podczas kontaktu z nami. Na pewno zrobimy dla Ciebie najlepszą cenę.