Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Busy do Anglii poniedziałek, czwartek i sobota

Busy do Anglii poniedziałek, czwartek i sobota

Busy do Anglii poniedziałek, czwartek i sobota. SuperBusy wyjeżdżą aż 3x w tygodniu co oznacza, że możesz zarezerwować przejazd co drugi dzień. Przewóz osób do Anglii trwa zazwyczaj ponad 20 godzin więc wiemy jak sprawić, żeby podróż minęła Ci komfortowo i przyjemnie. Dlatego mamy klimatyzację, internet, gniazdka 220-230V, kino DVD, przyjemne oświetlenie, kapitańskie fotele i pasy bezpieczeństwa. Robimy przerwy, zatrzymujemy się na posiłek. Kawa i herbata jest darmowa dla każdego pasażera. Co ważne jesteśmy elastyczni, przyjeżdżamy po Ciebie do domu i dowozimy na miejsce w Anglii i Polsce. Nie znasz języka, nie wiesz jak poruszać się po Anglii?

Z nami nie musisz się martwić o przejazd. Dotrzesz dokładnie tam gdzie chcesz. Podaj nam swój adres zamieszkania i adres miejsca docelowgo podczas rezerwacji i to wszystko. Rezerwacja zajmie Ci mniej niż 5 minut. Masz pytanie odnośnie bagażu? Chcesz zabrać coś większego razem ze sobą? Bez obawy zabierzemy. Większe Paczki do Anglii busem wyślemy poprzez SuperPaczki.pl – na naszej stronie możesz nadać przesyłkę do Anglii busem. Busy do Anglii poniedziałek, czwartek i sobota z SuperBusem to najlepszy transport, dostosowany do Twoich potrzeb.

Busy do Polski środa, sobota i niedziela/poniedziałek

Nasze busy do Polski odjeżdżają w każdą środę, sobotę i niedzielę lub poniedziałek. Rezerwacja busa do Polski odbywa się tak samo jak w do Anglii, więc wystarczy do nas zadzwonić. Zachęcamy Cię do podróżowania z nami. Przewóz osób do Polski przejeżdża przez Holandię, Belgię i Niemcy. Jeżeli potrzebujesz wrócić np. z Holandii do Polski to z nami jest to możliwe. Jeżeli mamy miejsce to zabierzmy Ciebie miejsca na trasie. Szukasz najtańszego przejazdu do Polski? Mamy super promocje do Polski i Anglii. Czy wiesz, że u nas trzeci przejazd masz za 50% ceny a co szósty za złotówkę. Zadzwoń, zobacz i oceń jak pracujemy – do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik