Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Poznaj 10 powodów dlaczego warto wybrać busy do Anglii SuperBusy. Oto lista korzyści czekających na Ciebie podróżując z nami:

  1. Busy do Anglii Superbusy jest legalną firmą, zarejestrowaną na terenie Polski i prowadzącą działalność nieprzerwanie od ponad 5 lat.
  2. Zawsze podróżujesz nowym lub rocznym samochodem. Nie posiadamy starszej floty niż 2 lata. Busy są na bieżąco serwisowane. Co wyjazd i powrót przechodzą przegląd przed kolejną podróżą. Autem może podróżować 9 osób z kierowcami (zawsze dwóch). Przestrzeń bagażowa może pomieścić ok. 400kg bagażu.
  3. Cena busa do Anglii w firmie SuperBusy jest zawsze zmienna. Koszt przejazdu zaczyna się od 350 zł. Informuje zawsze naszych pasażerów o cenie za bilet jeszcze przed dokonaniem przez nich rezerwacji. Pasażer nie ma obowiązku w trakcie podróży dopłacać za przejazd.
  4. Busy Polska Anglia są przystosowane na dalekie trasyy. Nasze Mercedesy są profesjonalnie przerobione przez renomowaną firmę i posiadają homologację na przewóz osób. Wspomożenie każdego busa to: klimatyzacja, dostęp do zasilania, darmowy Internet WiFi, telewizor z dvd, pasy bezpieczeństwa i komfortowe siedzenia.
  5. Przewóz osób do Anglii i Polski odbywa się na zasadach door to door. Podczas rezerwacji zapisujemy adresy naszych klientów. Kierowca w dniu podróży informuje o planowanej godzinie przyjazdu i dowozi każdego pasażera na miejsce ustalone podczas rezerwacji.

10 powodów dlaczego warto wybrać busy do Anglii SuperBusy

 1. Wyjazdy organizujemy co najmniej 3x w tygodniu. Jeździmy regularnie! Busy z Polski do Anglii wyruszają w poniedziałek, czwartek i sobotę. Busy z Anglii do Polski we wtorek, sobotę i z niedzieli na poniedziałek.
 2. Przejazd odbywa się dwoma głównymi szlakami. Środkowa i część północnej Polski czyli województwo: lubelskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie. Drugi szlak przebiega przez południową część Polski obejmując województwo: podkarpackie, małopolskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie i świętokrzyskie.
 3. Za przejazd płacisz kierowcy na początku trasy. Możesz zapłacić w funtach, złotówkach lub Euro. Przeliczamy walutę zgodnie z kursem dnia zgodnym, z NBP.
 4. Busy do Anglii przeprawiają się przez Eurotunel a nie prom. Przeprawa Eurotunelem trwa znacznie krócej. W wyjątkowych okolicznościach decydujemy się na przeprawę promem pomiędzy Francją a UK.
 5. Nie przewozimy paczek razem z pasażerami. Od tego mamy linię SuperPaczki.pl – przesyłki do Anglii i Polski są nadawane oddzielnym transportem (w wyjątkowych sytuacjach zabieramy niewielką paczkę na specjalne życzenie naszych klientów). Zależy nam na jak najkrótszym czasie przejazdu.

Oto co najmniej 10 powodów dlaczego warto wybrać busy do Anglii SuperBusy. Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas, chętnie poinformujemy Cię o szczegółach i przebiegu podróży.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik