Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

busy do Anglii Eurotunel, przewóz osób z Polski do Anglii

Busy do Anglii Eurotunel

Busy do Anglii Eurotunel SuperBusy – szybka przeprawa, krótszy czas podróży. Wybierające przewóz osób do Anglii zwróć uwagę na sposób przeprawy pomiędzy Francją a Anglia. Wiemy, że jest wiele firm, które przeprawiają się przez prom. Kolejki i dłuższy czas przeprawy potrafi opóźnić podróż nawet o kilka godzin. Wiemy jak ważny jest dla każdego czas, a w szczególności podczas dalekich podróży. Busy do Anglii Eurotunel to rozwiązanie na sprawną przeprawę i zaoszczędzenie czasu. Cena biletu jest taka sama, jak w przypadku przeprawy statkiem. SuperBusy to legalny przewoźnik, a tylko tacy mogą przeprawiać się bez zmartwień. Nie podejmujemy ryzyka naciągania przepisów celnych, zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

Ile trwa podróż z Polski do Anglii?

Chcesz wiedzieć ile trwa przykładowa podróż busem do Anglii z Polski? Wszystko zależy z jakiej lokalizacji podróżujesz. Na pewno krócej potrwa przewóz osób do Anglii z Wrocławia niż z Rzeszowa. Dla przykładu podróż z Warszawy do Londynu to ok. 1700 km, podróż według wskazań nawigacji nie powinna potrwać dłużej niż 17 godzin ciągłej jazdy. Doliczyć do tego trzeba kilka postojów. Busy do Anglii Eurotunel potrafią zaoszczędzić około 2 godzin podczas podróży. Przeprawa Eurotunelem nie powinna potrwać dłużej niż 30-40 min. Zdarzają się jeszcze kolejki przed promem, które również mogą wydłużyć czas podróży.

Wybierz busy do Anglii Eurotunel SuperBusy

Dlaczego warto wybrać się z nami? Jest wiele przeważających korzyści, o których moglibyśmy pisać przez kilka kolejnych akapitów. Jednak najważniejszym argumentem jest zawsze Cena busa Polska Anglii i jakość przejazdu jaką oferujemy. Jesteśmy przekonani, że wybierając się w podróż z nami bez względu na miejscowość, z której pochodzisz: Zamość, Toruń, Poznań czy Radom możesz liczyć na sprawny kontakt, szybką rezerwację, bezpieczny i sprawny przejazd door to door. Możesz zarezerwować busa do Anglii na poniedziałek, czwartek oraz sobotę. Przewóz osób do Polski zamówisz na środę, sobotę i z niedzieli na poniedziałek. Nasze samochody są dziesięcioosobowe i zabierają maksymalnie siedmiu pasażerów.