Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Chciałbyś przeprowadzić się za granicę bez konieczności pozostawiania swojego dobytku? Żaden problem! Nasza firma z przyjemnością pomoże Ci w transporcie nawet największych i najcięższych przedmiotów, takich jak lodówki, łóżka, czy skutery. Dzięki nam nie będziesz musiał rezygnować ze swoich mebli, czy sprzętów, do których jesteś przywiązany. Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi przeprowadzki do Polski lub Anglii, a postaramy się stanąć na wysokości zadania, aby przewieźć wszystko w sposób szybki i bezpieczny.

Przeprowadzki z Polski do Anglii

W naszej ofercie dostępne są przeprowadzki z Polski do Anglii w naprawdę korzystnych cenach, obejmujących transport, załadunek oraz rozładunek. Do najczęściej przewożonych przez nas przedmiotów należą meble, kartonowe opakowania, sprzęt RTV/AGD, rowery, motocykle oraz skutery. Nasze samochody są wystarczająco duże i pojemne, aby zapakować oraz zabezpieczyć wszystkie rzeczy w odpowiedni sposób. Warto zaznaczyć, że tego typu usługa zawsze wykonywana jest w systemie Door to Door, czyli spod adresu pod adres. Co to oznacza w praktyce? Kierowca przyjeżdża pod wcześniej ustalony adres, odbiera i załadowuje wszystkie przedmioty, a następnie przewozi je bezpośrednio do miejsca docelowego, wskazanego podczas rezerwacji. Brzmi całkiem prosto, prawda?

Busy do Anglii – przewóz rzeczy

Transport przedmiotów oraz paczek w naszej firmie możliwy jest dzięki odpowiednio przystosowanym pojazdom. Wszystkie busy do Anglii posiadają przestronne bagażniki, co ułatwia nam przewożenie nawet największych mebli, czy urządzeń. Nasi pracownicy zwracają szczególną uwagę na zabezpieczenie przedmiotów, aby nie dopuścić do jakichkolwiek uszkodzeń, czy złamań. Jeżeli więc chciałbyś przetransportować szkło lub innego typu elementy o delikatnej i kruchej strukturze – nie martw się, pomożemy Ci! Zadbamy o to, aby wszystko dojechało na miejsce w nienaruszonym stanie. Wystarczy, że skontaktuj się z nami i złożysz rezerwację, a my zajmiemy się całą resztą. Nie wahaj się więc ani chwili dłużej i wypełnij nasz formularz online. Serdecznie zapraszamy!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik