Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Planując podróż za granicę, warto wziąć pod uwagę, czy dana firma przewozowa oferuje bezpośredni przewóz spod adresu pod adres, czy też dowozi swoich pasażerów np. na przystanek i pozostawia ich samych sobie. W takich sytuacjach okazuje się, że podróż wyniesie o wiele więcej przez dodatkowy transport, który zabierze Cię do miejsca docelowego. Na szczęście decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy przewozowej Super Busy do Anglii możesz mieć pewność, że dojedziesz dokładnie tam, gdzie chcesz w sposób szybki, sprawny i bezpieczny. Jest to zasługa wykonywania usług w systemie Door to Door. Co to oznacza w praktyce i dlaczego warto podróżować właśnie na takich zasadach?

Bus do Anglii bezpośrednio pod drzwi

Podróżowanie w systemie Door to Door oznacza dojazd spod adresu pod adres. Jest to najbezpieczniejsza forma podróżowania, szczególnie w przypadku osób starszych, dla których wielogodzinna podróż bywa wyjątkowo stresująca. Jak więc wygląda taki transport? Podczas rezerwacji klient podaje nam jeden adres, pod który mamy przyjechać, a także drugi, pod który mamy go zawieźć. Następnie po ustaleniu daty, godziny oraz pozostałych szczegółów, nasz kierowca przyjeżdża po klienta i wykonuje daną usługę na najwyższym poziomie. Cała podróż jest w pełni ubezpieczona, a odpowiednio przystosowane pojazdy dodatkowo wpływają na poczucie komfortu i bezpieczeństwa przez klientów. Zastanawiasz się, w jaki sposób zarezerwować wybrany bus do Anglii? Nic prostszego! Na stronie głównej znajdziesz okienko “rezerwacja”. Kliknij w nie, a zostaniesz przekierowany do specjalnego formularza online!

Paczki do Anglii prosto pod dom

W naszej firmie możesz nie tylko zarezerwować przewóz spod drzwi pod drzwi, ale również nadać paczki do Anglii, które dotrą do rąk odbiorcy w błyskawicznym czasie! Jeżeli więc masz zamiar wysłać przesyłki np. swoim bliskim przebywającym za granicą, to koniecznie skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów. Twoja paczka zostanie przewieziona bez żadnych komplikacji i to w naprawdę korzystnej cenie. Przekonaj się sam!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik