Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Busy do Anglii Cena

Busy do Anglii cena? Dowiedz się dlaczego ceny busów do Anglii i Polski są tak różne. Jak wylicza się cenę biletu i co składa się na jej ostateczny kształt.

W trosce o wysoką jakość naszych przewozów naprawiamy ceny biletów na busy do Anglii

Drodzy podróżnicy, wierni klienci linii SuperBusy i przyjaciele, aby przejazdy busem do Anglii i Polski pozostały na niezmienionym poziomie jesteśmy zdeterminowani na waloryzację ceny przejazdu. Ponieważ nie chcemy wozić paczek razem z Wami na pokładzie. Cenimy sobie Wasz komfort i nie chcemy dopuścić, aby to się zmieniło. Obiecujemy, że wraz z podwyżką cen pozostaniemy nadal wysoce konkurencji z uwagi na jakość organizowanych przez nas przejazdów. Zawsze będziesz jechał Eurotunelem maksymalnie 9 osobowym busem, bez paczek i zbędnych ładunków, które przeszkadzają podczas podróży. Nasze busy z Polski do Anglii przewożą przede wszystkim ludzi, a nie paczki – od paczek mamy SuperPaczki! Interesuje Cię temat busy do Anglii cena?? Zapytaj o najnowsze stawki. W naszej firmie zawsze możesz liczyć na gorącą herbatę lub kawę, WiFi, DVD, klimatyzację i sporo przestrzeni na nogi. Jesteśmy pewni, że niewielki wzrost cen biletów nie wpłynie na rezygnację z SuperBusy, bo one zawsze pozostaną Super właśnie dzięki Wam 🙂

Busy do Anglii cena – co się zmieniło od ostatnich kilku lat?

Minęło kilka lat od ostatniego wpisu na temat cen busów do Anglii. Całe szczęście relatywnie niska cena paliwa pozawala utrzymać cenę busa do Anglii od 350 zł lub od 70 funtów. Co czyni nas wciąż jednymi za najtańszych przewoźników. Przewóz osób do Anglii to ciężka praca o czym wiemy wszyscy. Naszą gwarancją bezpieczeństwa i wysokiego komfortu przejazdu są nowe samochody marki Mercedes. U nas bus nie jeździ dłużej niż dwa lata. Samochody są na bieżąco serwisowane, aby zawsze były w 100% sprawne na trasie.

Jesteśmy pewni, że wypracujemy najniższe ceny w Polsce, a sytuacja makroekonomiczna niedługo ulegnie zmianie. Obecnie pracujemy nad nowymi promocjami i niebawem je zaserwujemy – nastaw się na oszczędne podróżowanie SuperBusem!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik