Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

przeprowadzki do Polski, przeprowadzki Anglia Polska

Przeprowadzki do Polski i Anglii

Oferujemy przeprowadzki do Polski i Anglii w atrakcyjnej cenie już od 139£. W tej cenie znajduje się transport, załadunek oraz rozładunek rzeczy. Przewozimy meble, kartonowe opakowanie, sprzęt RTV i AGD, rowery, motocykle, skutery oraz inne sprzęty domowe. Zadzwoń do nas i poinformuj o swoich przeprowadzkowych planach, a my zaplanujemy jaki samochód jest nam potrzebny. Na życzenie naszych klientów udostępniamy folię stretch, taśmę klejącą oraz folię bombelkową. Jeżeli potrzebujesz dodatkowo usługi pakowania to nasz zespół pomoże Ci przygotować wszystkie przedmioty do transportu. Każda przeprowadzka Polska Anglia posiada ubezpieczenie od ewentualnych zniszczeń Twojego mienia. Zapraszamy do kontaktu, zespół busy do Anglii SuperBusy!

Przeprowadzki Anglia Polska

Firma SuperBusy oferuje super przeprowadzki Anglia Polska. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my poprowadzimy Twoją przeprowadzkę z miejsca na miejsce. Bez względu na to czy dysponujesz małym czy dużym budżetem. Postaramy się dopasować do Twoich oczekiwań i zorganizować ją sprawnie i bez komplikacji. Małe i duże busy, sprytni i pomocni pracownicy i dobrze wykonana usługa. Kontakt z nami pozwoli przekonać Cię do współpracy z nami, zapraszamy.

Przewóz rzeczy

Transportujemy meble, elektronikę i inne sprzęty gospodarstwa domowego. Zapakujemy małe i duże pudełka kartonowe, a także walizki i worki do transportu odzieży. Przewozimy również motocykle, skutery, kosiarki oraz sprzęty garażowe. Kiedy jakieś przedmioty wymagają dodatkowego zabezpieczenia to bez obawy, jesteśmy przygotowani na różne sytuacje. Staramy się, aby przewóz rzeczy do Polski i Anglii był możliwie jak najlepiej zabezpieczony.

Pakowanie i inne usługi

Nie masz czasu, ani głowy jak przygotować się do przeprowadzki? Zamów u nas dodatkową usługę pakowania. Zapytaj o tą możliwość podczas kontaktu z nami. Przyjedziemy pod wskazany adres, przygotujemy i spakujemy Twoje rzeczy. Bez dodatkowych zmartwień, zajmiemy się wszystkim. Wystarczy, że powiesz nam co potrzebujesz przewieźć, a my zorganizujemy całą przeprowadzkę. Przeprowadzki do Polski i Anglii wykonujemy kompleksowo, nawet bez obecności klienta w mieszkaniu.