Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Podróże w styczniu do UK to czas powrotu do pracy i szkoły dla wielu Polaków mieszkających na wyspach. Większość z nas podróżuje zapewne samolotem lub własnym samochodem. Jest jednak ogromna liczba osób potrzebująca pewnego i sprawnego transportu do Anglii. SuperBusy to jedna z najczęściej wybieranych linii przewozowych, stąd też duże obłożenie w zimowe podróże do UK nie pozwala nam zabrać wszystkich.

Styczniowe busy do Anglii

Wszystkich chętnych na styczniowe busy do Anglii zapraszamy do rezerwacji. Mamy jeszcze miejsca w szczególności na końcowe środek i koniec stycznia. Rezerwacja telefoniczna prowadzona jest codziennie. Okres po noworoczny to szczególny czas podróży. Dużo osób próbuje dostać się do UK. Od kilku miesięcy wznowiliśmy przewóz paczek, które dostarczamy z adresu pod adres po atrakcyjnych cenach. Coraz więcej osób korzysta z naszych usług i dzięki temu powiększyliśmy naszą flotę o dodatkowe samochody. W ten sposób zwiększyliśmy liczbę dostępnych miejsc na każdy przejazdu.

zimowe podróże do UK

Polecamy poniedziałkowy termin

Posiadamy częściej miejsca na poniedziałek niż inne dni tygodnia. Wiemy, że naszym klientom znacznie częściej odpowiada czwartek lub sobota, niż poniedziałek z uwagi na możliwość dojechania jeszcze przed rozpoczęciem nowego tygodnia. Zachęcamy jednak do rezerwacji w poniedziałek ze względu na mniejszy ruch i często szybszy czas przejazdu.

Czy wiesz, że poniedziałki są statystycznie rzadziej wybieranym terminem rezerwacji, co pozwala na szybszą podróż i dostępność miejsc jeszcze w kilka dni przed datą wyjazdu?

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik