Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Czy wiesz, że w naszej firmie możesz nie tylko zarezerwować busa za granicę, ale również nadać paczki do Anglii bez wychodzenia z domu? Tak, to prawda! Specjalizujemy się w transporcie przedmiotów o mniejszych, jak i większych gabarytach – spod adresu pod adres. Jeżeli więc planowałeś wysłać coś za granicę, skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby Twoja paczka dotarła prosto do rąk odbiorcy w ekspresowo krótkim czasie. Co ty na to?

Transport paczek w niskiej cenie

Usługa przewozu paczek pod wskazany adres, dostępna jest w naszej ofercie w bardzo korzystnej cenie. Możesz nadać dowolną przesyłkę już za jedyne 150 zł! Transport obejmuje dodatkowo pełne ubezpieczenie, dzięki któremu będziesz miał pewność, że twoja przesyłka dotrze do miejsca docelowego bez jakichkolwiek niespodzianek. Jest to niezwykle istotna kwestia, szczególnie jeśli w paczce znajdują się szklane przedmioty. Dodatkową zaletą przewozu paczki do Anglii jest duży limit wagowy. Nie musisz martwić się o to, czy zabierzemy Twoją przesyłkę, czy też nie. Odezwij się do nas drogą mailową/telefoniczną lub wypełnij specjalny formularz online, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Im szybciej zarezerwujesz wolny termin, tym większe szanse na przewiezienie przez nas paczki!

Zarezerwuj nasze busy do Anglii

Wszystkie nasze usługi wykonujemy dzięki najnowocześniejszym pojazdom marki Mercedes. Umożliwiają nam one nie tylko przewóz paczek, ale i osób na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska. Nasz zespół tworzą młodzi i doświadczeni kierowcy, którzy uwielbiają wykonywaną przez siebie pracę. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym pasażerom podróż na najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym wysoki standard pojazdów, systematyczna dezynfekcja oraz bardzo korzystna cena. Zależy nam na tym, aby oferowane przez nas busy do Anglii były dostępne również dla osób, które nie są w najlepszej sytuacji finansowej. W związku z tym nasze usługi są naprawdę atrakcyjne cenowo. Ponadto cena za przejazd obejmuje ubezpieczenie podróży, transport Door to Door oraz duży limit bagażowy. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik