Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Tanie busy do Anglii z SuperBusem

Tanie busy do Anglii? Interesuje Cię tani bus do Anglii lub Polski? Dobrze, że jesteś tutaj! Jeżeli wyjeżdżasz do Anglii w celach zarobkowych lub chcesz odwiedzić swoją rodzinę i przy okazji trochę pozwiedzać, to bez względu na to, jaki jest Twój cel podróży do Wielkiej Brytanii, skorzystaj z taniego, wygodnego i szybkiego transportu oferowanego przez SuperBusy. Po co przepłacać za niewygodny autokar i wydawać krocie na podróż własnym samochodem? Nasza firma proponuje busy z Polski do Anglii i z powrotem.

Przewóz osób do Anglii

Nasz przewóz osób do Anglii realizowany jest nowymi pojazdami, dzięki czemu możesz być pewien, wysokiego standardu oferowanych usług. Busy Polska Anglia startują w Zamościu, w województwie lubelskim. Możemy zabrać Was z największych miast w województwach, takich jak łódzkie, opolskie, mazowieckie, lubuskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, śląskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie i dolnośląskie. W Anglii tanie busy zatrzymują się w wybranych przez Was miastach w East England, East Midlands, South East, South West lub West Midlands.

Tanie busy do Anglii, tani bus do Anglii

Przewozy do Anglii

Przewozy do Anglii z Polski oferujemy w poniedziałki, czwartki i soboty. Z kolei z Anglii do Polski w środy, soboty. i niedzielę/poniedziałek. Godziny wyjazdów są ustalane indywidualnie po uzgodnieniu z kierowcą. Przewozy osób do Anglii realizujemy w cenie od 350 zł. Im więcej pasażerów, tym niższa cena przejazdu. Wszystkie busy Anglia – Polska są wyposażone w wi-fi, DVD, klimatyzację, wygodne fotele z regulacją, pasy bezpieczeństwa i standardowe wejście kontaktowe na podładowanie ulubionego urządzenia. Ponadto, nasze tanie busy oferują darmową kawę i herbatę dla wszystkich pasażerów.

Promocje

Chcemy w jak największym stopniu umilić Wam czas podróży. Nasza firma oferuje kuszące rabaty dla stałych klientów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy program lojalnościowy oparty na zasadzie “karty stałego klienta”.Zapytaj o kartę u naszego kierowcy. Nasze busy do Anglii gwarantują trzeci przejazd za pół ceny i szósty na 1 zł. Aby zarezerwować przejazd zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że nasze przejazdy osób do Anglii nie mają sobie równych.

Busy do Anglii Eurotunel – szybka przeprawa

Nasz busy przeprawiają się Eurotunelem. Dlaczego Super busy do Anglii korzystają z Eurotunelu, a nie promu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Przeprawa pociągiem jest znacznie szybsza. Organizujemy legalny przewóz osób do Anglii i Polski, nie uprawiamy przemytu i zabieramy wyłącznie dopuszczalną ilość towarów ustalonych jako limit celny. Pozwala nam to na szybką odprawę i w rezultacie krótszą podróż. Dla Ciebie jest to przede wszystkim zaoszczędzony czas w długiej podróży. Dzięki przeprawie Eurotunelem podróż może się skrócić nawet o kilka godzin.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik