Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Przewóz osób do Anglii i Polski – Tanie busy Polska Anglia

Przewóz osób do Anglii i Polski z SuperBusem to dobry sposób na podróże na Wysypy prywatnie lub firmowo. Zajmujemy się transportem osób od ponad 5 lat. Nasi kierowcy pracują z nami od kilku lat, a ich doświadczenie sprawia, że każdy wyjazd jest dobrze zorganizowany. Kochani pasażerowie z radością informujemy, że firma Super Busy, busy do Anglii nie przewozi paczek oraz innych towarów. Możesz wysłać paczkę za pośrednictwem naszego serwisu, korzystając z zakładki paczki do Anglii. SuperPaczki to nasz partner logistyczny od odbioru i przewozu przesyłek do Anglii. Od początku naszej działalności koncentrujemy się wyłącznie na pasażerskich przewozach na trasie Polska-Anglia. W trosce o komfort podróży dla naszych pasażerów organizujemy przewóz osób z Polski do Anglii i Anglii do Polski.

Busy z Polski do Anglii wyjeżdżają kilka razy w tygodniu: poniedziałek, czwartek i sobotę. Przewóz osób do Anglii możesz zarezerwować tutaj. Prosimy nie korzystać z zakładki kontakt do składnia rezerwacji. Każda wiadomość przesłana drogą elektroniczną powinna zostać potwierdzona telefonicznie. Dbamy o jakość naszych przewozów, a komunikacja pomiędzy nami jest fundamentem Super Busów.

Busy z Anglii do Polski odjeżdżają w każdą środę, sobotę, niedzielę/poniedziałek. Potrzebujesz wrócić szybko do kraju, ale nie masz rezerwacji. Zadzwoń do nas a na pewno coś wymyślimy. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami do Anglii, co umożliwia nam przyjęcie wielu rezerwacji na jeden przejazd. Naszymi busami nie przewozimy więcej niż 9 pasażerów (w tym dwóch kierowców).

Prosimy nie kierować zapytań na przewóz czegokolwiek poza bagażem związanym z osobą kupującą bilet na email: biuro@superbusy.pl. Przewóz paczek znacząco wydłuża czas podróży, co potęguje zniecierpliwienie pasażerów. Dbamy o komfort i Twoje dobre samopoczucie podczas podróży do Anglii czy Polski. Zachęcamy wszystkich którzy pragną wysyłać paczki do korzystania z firmy SuperPaczki.pl – to serwis partnerski SuperBusów dedykowany do nadawania przesyłek kurierskich do Anglii.

Z pozdrowieniami,
Zespół Super Busy

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik