Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Planujesz zmianę adresu zamieszkania? W takim razie z pewnością będziesz potrzebować odpowiedniego transportu, dzięki któremu poradzisz sobie z przewiezieniem przedmiotów o różnych gabarytach. W naszej ofercie dostępne są bezpieczne przeprowadzki do Anglii i Polski w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy najnowocześniejszą flotę transportową, składającą się z pojazdów, specjalnie przystosowanych do tego typu usług. Są one wystarczająco pojemne, co ułatwia nam przewiezienie większych i cięższych przedmiotów. Jeżeli więc jesteś w trakcie planowania przeprowadzki do Polski lub Anglii, to koniecznie skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a we wszystkim Ci pomożemy!

Przeprowadzki Polska Anglia – jak wygląda taka usługa?

Jesteś ciekaw, jak wygląda przeprowadzka z naszą firmą? Już wyjaśniamy! Po złożeniu rezerwacji skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić wskazany przez Ciebie termin. Omówimy ewentualne szczegóły wyjazdu oraz podpowiemy Ci, w jaki sposób zapakować wszystkie przedmioty. W dniu przeprowadzki Polska Anglia przyjedziemy pod Twój adres zamieszkania, pomożemy Ci w załadunku wybranych rzeczy oraz zadbamy o ich zabezpieczenie, aby nie uległy jakimkolwiek uszkodzeniom w czasie podróży. Jest to bardzo istotna kwestia, szczególnie jeżeli do przewożonych przedmiotów należy szkło lub inne tworzywo, podatne na stłuczenia, zarysowania, czy wgniecenia.

Kiedy wszystko zostanie odpowiednio zabezpieczone, wyruszamy w trasę, jadąc bezpośrednio pod adres, wskazany przez Ciebie podczas rezerwacji. Nie zostawiamy przedmiotów w przypadkowym miejscu, nie przenosimy ich również do innych pojazdów w czasie podróży. Cała usługa przeprowadzki Polska Anglia odbywa się w systemie door to door i jest w 100% bezpieczna. Po dojechaniu na miejsce sprawdzimy, czy meble lub inne rzeczy nie zostały w żaden sposób naruszone. Następnie pomożemy Ci we wniesieniu ich do mieszkania. 

Busy do Anglii – transport do przeprowadzek

Wszystkie przeprowadzki w naszej firmie możliwe są dzięki odpowiednio przystosowanej flocie transportowej, o której już wcześniej wspomnieliśmy. Nasze busy do Anglii stanowią gwarancję bezpiecznej i satysfakcjonującej podróży. Z ich pomocą możemy przewozić klientów z całej Polski, a także przedmioty lub paczki do Anglii i na odwrót. Masz jeszcze jakieś pytania odnośnie przeprowadzki? Zadzwoń do nas lub napisz! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Kontakt z nami z pewnością Cię uspokoi. Zapraszamy!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik