Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Myślisz, że nasze ceny nie mogą być już niższe? Nic bardziej mylnego! Posiadamy wiele korzystnych promocji, dzięki którym skorzystasz z naszych usług w jeszcze niższych cenach. Tak, to możliwe! Mamy specjalną ofertę dla naszych stałych klientów, polegającą na 50% rabacie na trzeci przejazd oraz biletach za 1 zł za szósty przejazd. Aby móc spełnić warunki promocji należy posiadać kartę stałego klienta, którą wyrobić możesz u każdego z naszych kierowców w dniu wyjazdu. Jest ona imienna, a więc wydawana na każdego pasażera indywidualnie. W ten sposób przejazdy do Anglii staną się praktycznie DARMOWE!

Wykup pierwszy przejazd i zdobądź kartę stałego klienta

Kartę stałego klienta możesz wyrobić bezpośrednio u naszego kierowcy w dniu wyjazdu. Dzięki niej zapewnisz sobie o wiele tańsze przejazdy do Anglii, co przy obecnie panującej inflacji jest naprawdę pomocne. Nie musisz wydawać takiej samej kwoty za każdym razem, szczególnie jeśli podróżujesz za granicę systematycznie. Posiadając kartę, będziesz mógł regularnie oszczędzać na bilecie, płacąc 50% mniej, a nawet podróżując za jedyne 1 zł. Ciężko w to uwierzyć? A jednak to prawda! Wszystkie usługi dostępne w naszej firmie wyróżniają się bardzo niską i korzystną ceną, jednak możesz jeszcze bardziej obniżyć naszą cenę, korzystając z wyjątkowych promocji. Wybierz się z nami w trasę i wyrób specjalną kartę stałego klienta, a gwarantujemy, że zaoszczędzisz znaczną część pieniędzy. Sprawdź!

Busy do Anglii za 1 zł

Większość naszych klientów podróżuje z nami już od wielu lat. Tak częste wyjazdy mogą być sporym obciążeniem finansowym, szczególnie w obecnych czasach, kiedy ceny ulegają gwałtownemu wzrostowi z dnia na dzień. Dlatego też z myślą o dobru naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty możliwość tańszego podróżowania dla stałych klientów. Jeżeli należysz do grona osób, które stosunkowo często wyjeżdżają za granicę np. w celach zarobkowych i chciałbyś uniknąć niepotrzebnych kosztów. Zapraszamy do nas! Z przyjemnością założymy Ci kartę stałego klienta, umożliwiając Ci tańsze przejazdy na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska. Zadzwoń do nas lub napisz, a zdradzimy Ci więcej szczegółów. Przypominamy, że nasze busy do Anglii możesz rezerwować online 24/h.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik