Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT
Odległość, jaka dzieli Polskę i UK zdecydowanie nie jest mała, ale mimo to macie wybór środków transportu, jakimi możecie podróżować na wyspy. To od Was zależy decyzja, jakiej ostatecznie dokonacie. Przygotowaliśmy jednak kilka argumentów, które potwierdzą, że bus do Anglii to najlepszy wybór, na jaki możecie sobie pozwolić, podróżując w tamtym kierunku. 

Niepewna sytuacja związana z pandemią

Od kilku miesięcy koronawirus w pełni przejął władze nad naszą codziennością. Skutki, jakie za sobą poniósł odczuwalne są we wszystkich aspektach naszego życia, również w przypadku podróżowania. Przez pewien czas koniecznością było zamknięcie wszystkich międzynarodowych linii lotniczych, wciąż możliwość wylotów z Polski do UK stoi pod wielkim znakiem za pytania. Zapewniamy, że niezmiennie możecie liczyć na nasze profesjonalne usługi oraz rezerwować przejazdy w obydwu kierunkach, UK- Polska. 

Cena i rezerwacja 

Kiedy już sytuacja związana z pandemią się unormuje oraz wznowione zostaną loty do Anglii, ich ceny z pewnością będą porażające. Super Bus do Anglii oferuje transport, 3 razy w tygodniu, w obydwu kierunkach, w niezmiennie niskiej cenie. By dokonać rezerwacji, nie musicie śledzić, czy bilety są dostępne, tak jak w przypadku lotów- wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a my w zaledwie kilka minut zapewnimy Wam transport, w terminie, który Wam odpowiada. 

Duży limit bagażu 

Pamiętajcie, że podczas przejazdu busem z Polski do Anglii, możecie zabrać ze sobą bagaże o łącznej masie nieprzekraczającej 30 kilogramów. W przypadku lotu, za taki bagaż musielibyście dodatkowo sporo zapłacić. SuperBusy oferują Wam go w cenie Waszego biletu. 

Szybki transport do UK 

SuperBusy oferują szybki i bezpieczny transport do UK. Podróż odbywa się przez Eurotunel, co znacznie skraca czas przejazdu, niż w przypadku przeprawy promem. Dodatkowo, zapewniamy że wszystkie paczki, jakie nadajecie, przewożone zostają specjalną linią. Nie przewozimy przesyłek wraz z transportem osób, ponieważ znacznie wydłuża to czas podróży. 

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik