Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Masz ochotę wysłać paczki do Anglii swoim bliskim, przebywającym za granicą? W takim razie bardzo dobrze się składa, ponieważ w naszej firmie możesz nadać przesyłkę o mniejszej bądź większej wielkości w ciągu kilku minut! Wystarczy, że będziesz podążać zgodnie z poniższą konstrukcją, a gwarantujemy, że Twoja paczka dobrze bezpośrednio do rąk odbiorcy bez jakichkolwiek komplikacji. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Paczki z Polski do Anglii – formularz online

Najprostszym i najszybszym sposobem na nadanie paczki z Polski do Anglii jest wypełnienie specjalnego formularza online, znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce “paczki do Anglii”. Należy podać w nim następujące informacje: adres nadania i dostarczenia, telefon nadawcy i odbiorcy, datę wykonania usługi, adres e-mail, imię odbiorcy, a także wagę oraz rozmiar paczki. Ostatnia informacja jest dla nas szczególnie ważna, gdyż od wielkości przesyłki zależy, czy uda nam się przewieźć ją w preferowanym przez Ciebie terminie.

Przed każdą podróżą przygotowujemy nasz transport na to, aby móc przewieźć jak największą ilość paczek podczas jednego kursu. Zdarza się jednak tak, że ilość bądź wielkość pudełek przekracza nasze możliwości. Dlatego też pamiętaj, aby podczas rezerwacji podać wszystkie szczegółowe informacje, które pozwolą nam oszacować szanse na przewiezienie Twojej paczki. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk “wyślij”, a następnie poczekaj na kontakt z naszej strony. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe! 

Transport paczki Polska Anglia

Wszystkie nasze usługi wykonujemy w systemie Door to Door, co oznacza, że przyjeżdżamy pod adres naszych klientów, a następnie przewozimy ich lub paczki Polska Anglia bezpośrednio pod adres wskazany podczas rezerwacji. Jest to najbezpieczniejsza forma podróżowania za granicę, dzięki której każdy może mieć pewność, że dojedzie do miejsca docelowego bez żadnych przesiadek, czy dodatkowych kosztów. W przypadku paczek nasi kierowcy odbierają je od nadawcy, po czym dostarczają je do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Każda przesyłka jest przez nas dokładnie zabezpieczana, aby nie ulec jakimkolwiek uszkodzeniom w czasie wielogodzinnej podróży. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik