Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Wielogodzinna podróż potrafi być wyjątkowo męcząca zarówno dla osób młodych, czy dzieci, jak i dla osób starszych. Jeżeli dotyczy ona kraju za granicą, warto zastanowić się, jaki środek transportu będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszej firmie bus Anglia jest odpowiednio przystosowany do potrzeb osób w dojrzałym wieku. Dzięki temu każda z nich może skorzystać z naszych usług, nie martwiąc się o to, że będzie czuć się niekomfortowo. Jesteśmy przekonani, że posiadamy najkorzystniejszą ofertę dla osób w każdym wieku!

Komfortowe busy z Polski do Anglii 

Nasze usługi obejmują m.in. nowoczesne i przestronne busy z Polski do Anglii, wyposażone w wygodne i rozkładane fotele z podłokietnikami, klimatyzację, oświetlenie, gniazdka USB, odtwarzacz DVD oraz sieć Wi-Fi. W związku z tym młodsi, jak i starsi pasażerowie mogą poczuć się w pełni swobodnie, korzystając z wielu udogodnień. W przypadku osób starszych, nasza firma zapewnia opiekę i wsparcie przez całą podróż. Jeżeli ktokolwiek nagle poczuje się gorzej lub będzie potrzebował wyjść na świeże powietrze – nasz kierowca służy pomocą. Zależy nam na tym, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa naszym pasażerom, co zdecydowanie nam się udaje. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny, a upewnimy Cię w decyzji o złożeniu rezerwacji w naszej firmie SUPER BUSY.

Czy busy Anglia w naszej ofercie są drogie?

Absolutnie! W naszej firmie możesz liczyć na najniższe i najkorzystniejsze ceny na rynku! Zdajemy sobie sprawę z tego, że gwałtowny wzrost cen spowodowany inflacją jest wręcz nie do zniesienia. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić podróżowanie wielu osobom poprzez stworzenie atrakcyjnej ceny, która nie obciąży budżetu naszych klientów. Dzięki temu młodsi, jak i starsi pasażerowie mogą pozwolić sobie na wyjazd za granicę, a pozostałą część pieniędzy przeznaczyć na coś zupełnie innego. Aby móc zarezerwować busy Anglia wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie/mailowo lub wypełnić specjalny formularz rezerwacyjny. Im szybciej się tego dokona, tym lepiej. Kursujemy przez kilka dni w tygodniu, jednak mimo często brakuje nam już wolnych miejsc w busie przez dużą ilość pasażerów. Zapraszamy więc do kontaktu i darmowej rezerwacji!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik