Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Obecna wysokość inflacji w naszym kraju może powodować prawdziwy zawrót głowy. Wzrosły nie tylko ceny za żywność, czy rachunki, ale również za usługi w poszczególnych firmach. Niektóre firmy przewozowe znacząco podniosły ceny swoich usług, przez co utrudniły wyjazd za granicę osobom o mniejszym budżecie. My postanowiliśmy jednak zachować swoją cenę, aby umożliwić podróżowanie klientom o różnych możliwościach finansowych. Jaka jest więc wysokość biletu za busy z Polski do Anglii? Jedyne 600 zł!

Co obejmuje cena za bus do Anglii?

Decydując się na rezerwację transportu w naszej firmie, powinieneś wiedzieć, że cena nie dotyczy wyłączenie samego przewozu, ale również ubezpieczenie, duży limit bagażowy oraz zapewnienie podróży spod adresu pod adres – niezależnie od dystansu. Jeżeli więc planujesz podróż za granicę i chciałbyś, aby kierowca odebrał Cię spod Twojego domu – nie mogłeś lepiej trafić! Zapewnimy ci podróż na najwyższym poziomie i to w bardzo przystępnej cenie. Nie będziesz musiał obawiać się przesiadek, które wiążą się z dodatkowymi kosztami. Możesz jechać tam, gdzie chcesz, bez żadnych ograniczeń. Odezwij się więc do nas drogą telefoniczną lub mailową i zarezerwuj bus do Anglii w wybranym przez siebie terminie. Jesteśmy przekonani, że nasza cena ułatwi Ci zorganizowanie podróży zgodnie z planem!

Pozostałe usługi – przeprowadzki za granicę

Osoby korzystające z usług w naszej firmie, często decydują się również na przeprowadzki Polska Anglia. Rezerwacja tego typu usługi odbywa się dokładnie w ten sam sposób jak w przypadku busów do Anglii. Transport obejmuje przedmioty o mniejszych, jak i większych gabarytach – po wcześniejszym ustaleniu z nami dokładnej wagi i wielkości. Zarówno przeprowadzki, jak i przewóz paczek jest w naszej firmie wykonywany na najwyższym poziomie. Wszystkie rzeczy i bagaże są dokładnie zabezpieczane, aby nie ulec jakimkolwiek uszkodzeniom. Ponadto w czasie podróży kontrolujemy sytuację na bieżąco. Cena za nadanie paczki, czy też zarezerwowanie transportu jest u nas wyjątkowo atrakcyjna! Zadzwoń do nas i zarezerwuj busy z Polski do Anglii lub inna usługę. Zapraszamy!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik