Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUSY
Do Polski

Busy do Polski SuperBusy zabiorą Cię z adresu i dowiozą pod adres w atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie podróżowałeś/łaś nigdy busem na trasie Polska Anglia to czas najwyższy przekonać się jakie są zalety podróżowania z nami. Pewnie to tej pory wybór padał na samolot, ale dobrze wiesz, że z biletami bywa różnie i ceny są bardzo zróżnicowanie. Busy do Polski jeżdżą z jednej lokalizacji do drugiej praktycznie zawsze w tej samej cenie. U nas masz gwarancję ceny w obydwu kierunkach. Przewóz osób do Polski można rezerwować na wtorek, sobotę oraz z niedzieli na poniedziałek. Samochody są nowe, przystosowane do przewozu pasażerów na długie trasy. Z nami pokonasz około 2 tys. kilometrów w komfortowych warunkach. Każdy pasażer siedzi na oddzielnym fotelu i ma do dyspozycji darmowe WiFi, kino DVD, oraz dostęp do gniazda zasilania. Przejazd zawsze odbywa się na dwóch kierowców w trosce o bezpieczeństwo podróży. Każdy pasażer jest ubezpieczony na czas przejazdu.
bus do Anglii z Katowic

Busy
Anglia Polska

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Środa
Sobota
Niedziela

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Informacje na temat wyjazdu

Chcesz zarezerwować przejazd? Wybierz dzień wyjazdu i zadzwoń do nas.

Rezerwacja telefoniczna prowadzona jest codziennie w godzinach od 8:00-22:00.

Pytanie niezwiązane bezpośrednio z rezerwacją prosimy kierować na adres email: biuro@superbusy.pl. Postaramy się krótkim czasu udzielić odpowiedzi.

Przewóz osób do Polski na tygodniu

Busy do Polski SuperBusy oferuję również przewóz osób na tygodniu. W stałym kalendarzu mamy noc z niedzieli na poniedziałek oraz wtorek, jako dzień powszedni, w którym odbieramy pasażerów w Anglii. W sezonie jeździmy jednak częściej na tygodniu i może się zdarzyć, że będziemy częściej w Anglii. Ze względu na popularność przewozów Polska Anglia nasza oferta stara się dopasować do Twoich potrzeb i w tym aspekcie staramy się być elastyczni. Skontaktuj się z nami nawet jeżeli potrzebujesz podróżować w inny dzień niż wymieniony w kalendarzu rezerwacji może będziemy mogli Ci pomóc. W sprawach obejmujących temat busy z Anglii do Polski prosimy dzwonić lub pisać do nas bezpośrednio na adres email lub pozostawić wiadomość w formularzu kontaktowym.
zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik