Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podróżuje, zarówno prywatnie, jak i służbowo. Kiedy planujemy wyjazd, zastanawiamy się, jaki środek transportu będzie dla nas najlepszy. W przypadku podróży do Polski coraz więcej osób wybiera busy do Polski. Czemu tak się dzieje? W tym blogu postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, przedstawiając zalety podróży busem oraz korzyści wynikające z wyboru naszej firmy SuperBusy. Sprawdź sam!

Busy z Polski do Anglii, a lot samolotem – co wybrać?

Planując podróż do Polski z zagranicy, często zastanawiamy się, jaki środek transportu będzie dla nas najlepszy. Tradycyjnie najpopularniejszym sposobem było przelot samolotem, jednak coraz więcej osób wybiera busy. Dlaczego? Otóż wybierając busa, unikamy długiego i czasochłonnego procesu odprawy lotniczej. Nie musimy rezerwować biletów z dużym wyprzedzeniem, nie musimy się martwić o bagaż, a przede wszystkim unikamy kolejek i długiego oczekiwania na pokładzie samolotu.

Ponadto, busy z Polski do Anglii często mają więcej opcji dotarcia do mniejszych miast, do których nie docierają loty bezpośrednie. Innym plusem jest fakt, że busy zazwyczaj mają przystępniejsze ceny, co dla wielu podróżujących jest istotnym czynnikiem. W naszej firmie oferujemy wygodne i bezpieczne połączenia z różnych miast w Anglii i innych krajach, bez konieczności przesiadek. Jeżeli więc jesteś zainteresowany taką podróżą – napisz do lub zadzwoń i poznaj więcej szczegółów!

Postaw na nas!

Wyjazd do Anglii z Polski to częsty cel podróży wielu osób. Dlaczego warto wybrać bus? Po pierwsze, jest to wygodna i relatywnie tania opcja, a po drugie, umożliwia dotarcie do mniejszych miejscowości, do których nie docierają loty bezpośrednie. Podróżując z nami, możesz być pewien, że dojedziesz do celu bezpiecznie i komfortowo. Nasze busy do Polski są wyposażone w klimatyzację, fotele z regulowanym podparciem i stoliki, dzięki czemu możesz odpocząć podczas dłuższej trasy. Oferujemy także bezpłatny dostęp do Wi-Fi, abyś mógł korzystać z internetu w czasie podróży. Dla naszych klientów mamy wiele różnych opcji przewozu – możesz wybrać przesiadkę w Londynie lub Manchesterze, a także bezpośrednie połączenia z miastami takimi jak Birmingham, Bristol, Leeds czy Liverpool. 

Dzięki temu, że nasze busy kursują kilka razy w tygodniu, możesz wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin wyjazdu. Warto również dodać, że nasza oferta jest bardzo przystępna cenowo, a rezerwacja miejsca odbywa się w prosty i szybki sposób. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, wybierzesz trasę i termin, a następnie dokonasz płatności online lub w dniu wyjazdu. Cały proces jest w pełni bezpieczny i intuicyjny.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik