Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Busy do Anglii Zero Problemu – komfort i prawdziwy door to door. Wyobraź sobie, że potrzebujesz zarezerwować przejazd z adresu pod adres z gwarancją, że nikt nie będzie Ci mówił, że to będzie kosztowało więcej, bo Pan/Pani mieszka daleko, a to duży bagaż, a to dobrze żeby ktoś podwiózł przynajmniej z 50-100 km. W SUPERBUSY NIC Z TYCH RZECZY! To co nas wyróżnia to prosty system rezerwacji z indywidualnym podejściem. Jeżeli mówimy Ci, że przyjedziemy pod adres to tak zawsze jest. Przejazd masz gwarantowany, a w to wszystko wpisany jest nie tylko komfort fizyczny, ale i psychiczny.

busy do Anglii zero problemu, przewozy Polska Anglia, tanie i komfortowe

Na co możesz liczyć podróżując z nami?

Przede wszystkim na to, że przejazd na 100% się odbędzie. Wyjeżdżamy 3x w tygodniu, jeździmy na kilka samochodów i mamy zawsze sporo miejsca. Jednak niech Cię to nie zwodzi i przemyśl dokładnie kiedy planujesz wyjazd, bo niektórych miesiącach busy do Anglii i Polski przeżywają oblężenie. Mimo wszystko nigdy nie popadamy w panikę i sprawnie zarządzamy procesem rezerwacji. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i czas przejazdu. Wewnątrz znajdziesz wszystko co potrzebne, aby wygodnie podróżować. Już dawno temu oddzieliliśmy przewóz paczek busem do Anglii oferując wyłącznie przewóz osób. Zaufanie pasażerów jest dla nas najważniejsze.

Busy do Anglii zero problemu – co mówią o nas inni?

System lojalnościowy SuperBusów działa bardzo prosto. Podczas pierwszego przyjazdu otrzymujesz kartę klienta, która uprawnia Cię do rabatowych przejazdów. Rezerwując u nas przejazd po raz trzeci otrzymujesz 50% zniżki. Gdy zakończysz z nami piątą podróż, to kolejną masz już za złotówkę. Czy to się opłaca? Oczywiście, że tak. Sumując koszt 6 przejazdów jesteś w stanie zaoszczędzić blisko 500 zł. Zdaniem naszych klientów, nasza firma jest jedną z najczęściej wybieranych w kategorii busy z Polski do Anglii. Poczytaj o nas na FB i dowiedz się co piszą o nas nasi klienci. Busy do Anglii zero problemu to nie tylko hasło reklamowe, ale to przede wszystkim wizja naszej firmy.

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik