Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

busy do Anglii opinie, podszywacze, uwaga na oszustów, przewóz osób Polska Anglia

Busy do Anglii opinie – SuperBusy walczą z oszustami! Uważaj na nieprawdziwe informacje!

Busy do Anglii SuperBusy coraz częściej otrzymują negatywne opinie kreowane na zamówienie konkurencji. Powodem tego zjawiska jest zwykła, biznesowa zazdrość, której autorem jest kilka blisko powiązanych firm. Pozytywny marketing fraz busy do Anglii oraz ich pochodne parafrazy powodują, że od jakiegoś czasu notujemy coraz więcej przypadków negatywnych opinii oraz podszywania się konkurencji pod frazy Super Busy czy Super Bus. Z uwagi na jasne pochodzenie źródła informacji zdecydowaliśmy z kancelarią adwokacką, chroniącą interesy SuperBusów, na postawienia zarzutów nieuczciwej konkurencji oraz naruszenie Art. 190a § 2 i art. 286 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. nr 88, poz. 553 ze zm.).

SUPER BUSY to nie SUPER BUS, czy MAXIBUS!

Jeszcze do niedawna na stronie konkurencji (MaxiBus) znajdowały się frazy busy do Anglii Super Bus (po naszej interwencji zniknęły, jednak materiał dowodowy został zabezpieczony), których celem było nawiązanie jakością do naszej firmy. Również powstały pseudo katalogi firm, będące jedynie zapleczem konkurencji takie jak „super-busy,pl” – które są sugerują bezpośrednie podszywanie się pod prawdziwe SuperBusy.pl. Jesteśmy zaskoczeni nieczystymi ruchami ze strony konkurencji, nawet w kampaniach AdWords widzieliśmy, że firmy podszywające się wykorzystuje frazy Super Busy do Anglii w celu wyjścia na pozycje sponsorowane nad organicznie, wypracowane ciężką pracą pierwsze pozycje w Google.

Drogi kliencie prosimy Cię sprawdzaj do kogo dzwonisz, bo po drugiej stronie mogę nie być pracownicy SuperBusów, a podszywające się pod nas osoby OSZUŚCI!. Wykonaliśmy telefon do konkurencji z listy „super-busy,pl” z zapytaniem czy dodzwoniliśmy się do firmy SuperBusy. Osoba reprezentująca firmę potwierdziła, że są SuperBusami. Jednocześnie informujemy, że w/w serwisy to siatka pozycjonowanych stron internetowych z frazą busy do Anglii prowadzące często tylko do jednego z hrubieszowskich przewoźników, który posiada bardzo negatywne opinie. Zachęcamy do poczytania artykułów na temat konkurencji:

http://topmejt.co.uk/tragiczna-jazda-speed-busa-relacje-niezadowolonych-klientow/
http://topmejt.co.uk/speed-bus-dziennikarska-prowokacja-rozmowa-wlascicielem-firmy/

Busy do Anglii opinie negatywne – zazdrość czy głupota? A może jedno i drugie!

Wspólnie z zespołem uważamy, że na negatywne opinie trzeba zawsze spojrzeć z dystansem i przede wszystkim zacząć od siebie. Kilka negatywnych opinii konkurencji w opiniach Google przecierpimy, bo wiemy jak skręca naszą konkurencję gdy wyświetlamy się w locationbox’ach na pierwszych miejscach. Rzetelne opinie o naszych busach do Anglii i Polski znajdziesz na naszym firmowym Facebooku, mamy prawie 4 tys. polubień.

Jesteśmy dumni, że konkurencja stara się nas nieudolnie kopiować

Pomimo całego dramatyzmu uważamy, że jest to jednocześnie powód do dumy. Jakość naszej pracy stał się wyznacznikiem dla konkurencji, to bardzo zdrowie w warunkach gospodarczych. Wierzymy także, że jakość zawsze się obroni i o to będziemy zawsze walczyli o tani i bezpieczny przewóz osób do Anglii i Polski. Nie pozwolimy, aby busy do Anglii opinie SuperBusy były pisane przez konkurencję podszywających się pod naszych klientów. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie! Wiemy, że konkurencja to przeczyta, dziękujemy za materiał i do zobaczenia na wokandzie!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik