Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

BUSY Do Anglii
przez
Eurotunel

Busy do Anglii Eurotunel SuperBusy – szybka przeprawa, krótszy czas podróży. Wybierające przewóz osób do Anglii zwróć uwagę na sposób przeprawy pomiędzy Francją a Anglia. Wiemy, że jest wiele firm, które przeprawiają się przez prom. Kolejki i dłuższy czas przeprawy potrafi opóźnić podróż nawet o kilka godzin. Wiemy jak ważny jest dla każdego czas, a w szczególności podczas dalekich podróży. Busy do Anglii Eurotunel to rozwiązanie na sprawną przeprawę i zaoszczędzenie czasu. Cena biletu jest taka sama, jak w przypadku przeprawy statkiem. 

bus do Anglii z Rzeszowa

Busy
Polska Anglia

W jakie dni wyjeżdżają busy do Anglii?

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

Rezerwacja online

Wysyłając zgłoszenie rezerwacji oświadczam, że akceptuję politykę prywatności serwisu SuperBusy.pl

cena już od

600 pln

bagaż 60kg
w cenie

Ile trwa podróż z Polski do Anglii?

Chcesz wiedzieć ile trwa przykładowa podróż busem do Anglii z Polski? Wszystko zależy z jakiej lokalizacji podróżujesz. Na pewno krócej potrwa przewóz osób do Anglii z Wrocławia niż z Rzeszowa. Dla przykładu podróż z Warszawy do Londynu to ok. 1700 km, podróż według wskazań nawigacji nie powinna potrwać dłużej niż 17 godzin ciągłej jazdy. Doliczyć do tego trzeba kilka postojów. Busy do Anglii Eurotunel potrafią zaoszczędzić około 2 godzin podczas podróży. Przeprawa Eurotunelem nie powinna potrwać dłużej niż 30-40 min. Zdarzają się jeszcze kolejki przed promem, które również mogą wydłużyć czas podróży.

Wybierz busy do Anglii Eurotunel
SuperBusy

SuperBusy to legalny przewoźnik, a tylko tacy mogą przeprawiać się bez zmartwień. Nie podejmujemy ryzyka naciągania przepisów celnych, zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Dlaczego warto wybrać się z nami? Jest wiele przeważających korzyści, o których moglibyśmy pisać przez kilka kolejnych akapitów. Jednak najważniejszym argumentem jest zawsze Cena busa Polska Anglii i jakość przejazdu jaką oferujemy. Jesteśmy przekonani, że wybierając się w podróż z nami bez względu na miejscowość, z której pochodzisz: Zamość, Toruń, Poznań czy Radom możesz liczyć na sprawny kontakt, szybką rezerwację, bezpieczny i sprawny przejazd door to door. Możesz zarezerwować busa do Anglii na poniedziałek, czwartek oraz sobotę. Przewóz osób do Polski zamówisz na środę, sobotę i z niedzieli na poniedziałek. Nasze samochody są dziesięcioosobowe i zabierają maksymalnie siedmiu pasażerów.

zobacz
również
Specjalizujemy się w ekspresowym transporcie paczek na trasie Polska-Anglia. Odbieramy przesyłki spod adresu naszych klientów, a następnie przewozimy je bezpośrednio do wskazanego przez nich miejsca. Skorzystaj z usługi już teraz!
Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe w ciągu jednej dobry. Odpowiadamy za przewiezienie poszczególnych przedmiotów, takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, czy telewizory. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek. Zapraszamy!
bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik