Infolinia: +48 660 181 408 +44 7494 361 595
OFERTA
REZERWACJA
KONTAKT

Święta Bożego Narodzenia już za chwilę, a więc to idealny moment na to, aby zarezerwować bus do Polski, a tym samym zapewnić sobie bezpieczną podróż do domu. W naszej firmie masz możliwość skorzystania z usług jeszcze przed samymi Świętami. Nie musisz się więc obawiać, że nie zdążysz wrócić do bliskich na ten wyjątkowy czas w roku. Pamiętaj jednak, aby skontaktować się z nami najszybciej jak to możliwe, dzięki czemu będziemy dokładnie wiedzieć, ile osób zabierzemy ze sobą w podróż podczas danego kursu. 

Busy z Anglii do Polski – dojedź bezpiecznie do bliskich

Podróż do domu na Święta powinna być w 100% bezpieczna i bezstresowa. W końcu nikt z nas nie ma ochoty przejmować się negatywnymi emocjami w czasie, który powinien być w pełni poświęcony ukochanym osobom. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz busy z Anglii do Polski, dzięki którym zagwarantujemy Ci spokojną podróż spod adresu pod adres. Zadbamy o wszystko – od odebrania Cię spod aktualnego miejsca, w którym przebywasz po samo przewiezienie Cię do miejsca docelowego. Cena za przewóz obejmuje standardowo – ubezpieczenie podróży, duży limit bagażowy oraz usługę door to door. Ponadto zapewniamy świeżą i gorącą kawę i herbatę. To jak, chcesz zdążyć do domu przed Świętami? W takim razie zadzwoń do nas już teraz, a ustalimy szczegóły współpracy!

Wybierz się z nami w podróż!

Uniknij niepotrzebnych nerwów i zmartwień i wyrusz w podróż razem z nami! Przyjedziemy po Ciebie, a następnie zawieziemy bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz za nic dopłacać. Koszty za podróż ponosisz raz – w trakcie rezerwacji lub w dniu wyjazdu. Nie wymagamy od Ciebie nic więcej. W cenie biletu otrzymujesz standardowe ubezpieczenie oraz duży limit bagażowy (nawet do 40 kg). Nasze pojazdy wyróżniają się bardzo wysokim standardem. Każdy z nich został wyposażony w taki sposób, aby zagwarantować pasażerom pełną wygodę i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy również o optymalną temperaturę, dzięki klimatyzacji. Klienci mogą samodzielnie regulować nawiew przy swoim fotelu za pomocą specjalnego przycisku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zarezerwuj bilet, a pomożemy Ci wrócić do domu na Święta. Zapraszamy!

bus do Anglii
bus do Polski
paczki do Anglii
przeprowadzki
rezerwacja przejazdu

+48 660 181 408

+44 7494 361 595

cennik