Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

najlepsze busy do Anglii

Najlepsze Busy do Anglii i Polski

Najlepsze busy do Anglii Super Busy. Firma zajmuje się przewozem osób na trasie Polska Anglia bez względu na towarzyszącą Ci okazję. Obsługujemy przewozy firmowe, indywidualne, spontaniczne i zorganizowane. Kilka lat temu tworząc tą firmę zastanawialiśmy jak sprawić, aby podróżujący z nami klienci spędzili długie godziny drogi w komfortowych i przyjemnych warunkach. Zanim powstały Super Busy z naszym zespołem pokonaliśmy setki tysięcy kilometrów do Anglii i Polski nie tylko busem. Doświadczenie wyniesione na podstawie kontaktu bezpośredniego z pasażerami pozwoli nam stworzyć ofertę, która będzie bliska potrzebom naszych przyszłych pasażerów. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że mamy grono stałych, zadowolonych klientów. Początki były trudne, ale bardzo wesołe z perspektywy czasu. Przewóz osób do Anglii to odpowiedzialna usługa, w której nie można pozwolić sobie na zaniedbania. Chcemy stale podnosić jakość naszych usług dbając o obecnych klientów, jak i przyszłych.

Dlaczego busy do Anglii?

Każdą firmę prowadzi się z ekonomicznych przesłanek i tak jest również w tej sytuacji. Busy do Anglii to dochodowa działalność w dłużej perspektywie dla tych, którzy robią to legalnie i szanują swoich pasażerów. Należy przestrzegać przepisów celnych i dbać o transparentny przepływ informacji podczas każdej rezerwacji. W tej branży liczy się dane słowo. Wiemy, że rezerwując busa do Anglii czy Polski musisz mieć pewność, że danego dnia szczęśliwie wyruszysz i dotrzesz bezpiecznie na miejsce. Robimy to z głową, nie na nastawiamy się na ilość tylko jakość. Nasze, najlepsze busy do Anglii przeprawiają się przez Eurotunel. Dzięki temu podróż trwa krócej czasami nawet o kilka godzin. Busy do Polski to świetna alternatywa dla samolotu, co prawda podróżuje się ponad 20 godzin, ale za to możemy zawsze wziąć w cenie biletu nieco większy bagaż, bez potrzeby przesiadania się w inne środki lokomocji aby dotrzeć z adresu pod adres. Busy Polska Anglia SuperBusy to klasyczny i sprawdzony przewóz door to door.

Paczki do Anglii?

Podaj paczki na SuperPaczki.pl – jak to działa? Uruchomiliśmy specjalną linię obsługującą paczki do Anglii busem. Mamy konkurencyjne ceny, dobrą logistykę odbioru przesyłek w Polsce i Anglii oraz niepohamowanie zawzięcie, aby być najlepszymi w branży. U nas wyślesz paczkę o różnych gabarytach, małą, dużą i o nieregularnych kształtach. Wyślesz sprzęt RTV i AGD. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy przewóz roweru, skutera czy motocykla. Potrzebujesz informacji na temat paczki busem do Anglii? Na podstronie o przesyłkach Polska Anglia dowiesz się wszystkie co najważniejsze jeszcze przed kontaktem z nami.