Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

Bus do Anglii z Rzeszowa

Bus do Anglii z Rzeszowa i innych miast w województwie podkarpackim. Oferujemy przewóz osób z Rzeszowa, Krosna, Sanoka, Łańcuta, Przeworska, Stalowej Woli, Przemyśla oraz bliższych lokalizacji większych miast. Cena biletu zaczyna się już od 350 zł. Busy do Anglii SuperBusy ruszają z Zamościa na kilka samochodów. Z południowej części Polski zabieramy naszych pasażerów z ustalonych wcześniej adresów. Przejazd można rezerwować na poniedziałek, czwartek i sobotę. Bus do Anglii z Rzeszowa do Londynu jedzie około 25-30h z przystankami. Podczas całego przejazdu robimy kilka postoi na toaletę, jedzenie, kawę i herbatę.

busy do Anglii z Rzeszowa, podkarpackie

DNI WYJAZDU DO ANGLII:

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

DNI WYJAZDU DO POLSKI:

WTOREK I SOBOTA

ZAREZERWUJ BUS POLSKA ANGLIA

TELEFONICZNA REZERWACJA od 8:00 do 22:00:

00 48 734 709 709
00 44 7494 361 595

Dlaczego SuperBusy?

SuperBusy to jeden z największych przewoźników we wschodniej Polsce. Busy do Anglii door to door jest ofertą skierowaną przede wszystkim dla osób, którym nie kalkuluje się podróż samolotem. Samochody są nowe, komfortowo wyposażone i regularnie serwisowane. Do środka wchodzi 7 pasażerów. Przestrzeń bagażowa jest oddzielona od kabiny pasażerskiej. Zawsze przed wyjazdem dzwonimy informując wcześniej o planowanej godzinie przyjazdu.

Bezpieczeństwo w podróży

Zależy nam przede wszystkim na Twoim bezpieczeństwie. Każdy pasażer posiada ubezpieczenie NW. Przejazd odbywa się legalnie i podczas przeprawy zabieramy wyłącznie reglamentowaną ilość towarów. W paczkach nie przewozimy papierosów i ani alkoholu. Samochody posiadają ogranicznik prędkości do 130km/h oraz lokalizator GPS. Poddajemy kontroli stan pojazdów po każdej podróży. Siedzenia pasażerów są wyposażone w pasy bezpieczeństwa.

Opinie o przewozach

Przewóz osób do Anglii i Polski ma mieszane opinie. Jedni chwalą i cieszą się, że mogą dostać się w taki sposób dokładnie tam gdzie chcą. Inny natomiast wyrażają się negatywnie na temat busów do Anglii. Złe doświadczenia pochodzą najczęściej z wątpliwej jakości firm przewozowych. Nasłuchaliśmy się jak działa konkurencja i nigdy nie zamierzamy popełniać takich błędów. Jeżeli interesuje Cię pewny bus do Anglii z Rzeszowa lub inne miasta w województwie podkarpackim to postaw na SuperBusy!