Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

Bus do Anglii z Poznania

Bus do Anglii z Poznania to kolejne miasto na trasie przejazdu linii SuperBusy. Nasza trasa obejmuje praktycznie całe województwo wielkopolskie. Przewóz osób do Anglii z Poznania organizujemy w każdy poniedziałek, czwartek oraz na weekendzie, w sobotę. Rezerwując u nas przejazd zamawiasz busa do Anglii door too door. Kierowca w dniu wyjazdu zadzwoni do Ciebie wcześniej i poinformuje Cię o godzinie przyjazdu. Podróż zaczyna się w miejscu Twojego odbioru i kończy na adresie wskazanym podczas rezerwacji. Podana cena busa do Anglii jest stawką ostateczną – nie musisz dopłacać podczas podróży kierowcy za transport. Oferujemy komfortowy i bezproblemowy przewóz osób Polska Anglia.

bus do Anglii z Poznania, wielkoplskie

DNI WYJAZDU DO ANGLII:

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

DNI WYJAZDU DO POLSKI:

WTOREK I SOBOTA

ZAREZERWUJ BUS POLSKA ANGLIA

TELEFONICZNA REZERWACJA od 8:00 do 22:00:

00 48 734 709 709
00 44 7494 361 595

Bus Poznań Anglia

Bez względu na to gdzie mieszkasz, bądź przebywasz w województwie wielkopolskim na pewno tam dotrzemy i zawieziemy Cię bezpiecznie pod wskazany adres. Bus Poznań Anglia to oferta komfortowego przejazdu do Anglii lub Polski. Mamy wszystko co potrzebne na dalekie trasy: WiFi, DVD, klimatyzację, pojedyncze fotele z pasami bezpieczeństwa oraz dostęp do zasilania 220-230V.

Komfort i bezpieczeństwo

Zapewniamy bezproblemową podróż do Wielkiej Brytanii. Chcemy, aby nasi pasażerowie czuli się bezpiecznie. W cenie biletu zawiera się ubezpieczenie. Busy do Anglii nie poruszają się z większą prędkością niż 130km/h. Na pokładzie każdego samochodu znajduje się zawsze dwóch kierowców, którzy dbają o sprawną i bezpieczną podróż. Przeprawa przez kanał La Manche odbywa się Eurotunelem.

Jak długo trwa przejazd?

Przejazd z busem z Poznania do Londynu według wskazań nawigacji nie powinna trwać dłużej niż 16h. Oczywiście do samego czasu przejazdu należy doliczyć kilka przystanków na odpoczynek oraz ew. utrudnienia na drodze. Zdarza się również, że musimy zaczekać w kolejce przed przeprawą. Mimo wszystko bus z Poznania do Anglii nie powinien jechać dłużej niż 20-22h.