Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

Bus do Anglii z Opola

Bus do Anglii z Opola w województwie Opolskim to kolejne miasto na trasie przejazdu do Wielkiej Brytanii. Przejeżdżamy regularnie 3 razy w tygodniu przez Opole i okolice. Jesteśmy w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Rezerwuj przejazd door to door telefonicznie. Przyjeżdżamy pod ustalony adres i dowozimy Cię na miejsce. Bez niepotrzebnych stresów i komplikacji dotrzesz tam gdzie potrzebujesz. Samochody są komfortowe i wyposażone w potrzebne udogodnienia. Cena przejazdu od 350 zł (w zależności do jakiej części Anglii potrzebujesz dotrzeć). Kontaktując się z nami otrzymasz konkretną wycenę oraz szczegółowe informacje odnośnie przejazdu.

bus do Anglii z Opola, opolskie

DNI WYJAZDU DO ANGLII:

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

DNI WYJAZDU DO POLSKI:

WTOREK I SOBOTA

ZAREZERWUJ BUS POLSKA ANGLIA

TELEFONICZNA REZERWACJA od 8:00 do 22:00:

00 48 734 709 709
00 44 7494 361 595

Bus z województwa opolskiego

Oferta przewozu ze stolicy województwa nie oznacza przejazdu jedynie z Opola, ale również z innych miast w całym województwie opolskim. Nie ważne czy jesteś z dużego miasta, małej gminy czy wsi. Przyjedziemy po Ciebie i zabierzemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz. SuperBusy to prawdziwy przejazd door to door bez problemów i dodatkowych przesiadek na trasie.

Cena busa do Anglii z Opola?

Cena przejazdu z Opola do Wielkiej Brytanii zaczyna się już od 350 zł. Więc jeżeli chcesz przejechać z np. z Opola do Southampton czy Brighton koszt przejazdu nie powinien przekroczyć minimalnej stawki. Zadzwoń do nas i powiedz nam gdzie potrzebujesz dojechać, a my wycenimy Twój przejazd. Powiedz nam ile bagaży chcesz zabrać i w ile osób zamierzasz podróżować. Do usłyszenia!

Bezpieczeństwo

Stawiamy na bezpieczeństwo naszych pasażerów i komfort podróżowania. Wybieramy zawsze sprawdzone trasy. Każdy pasażer posiada ubezpieczenie w cenie przejazdu. Bus do Anglii z Opola przeprawia się przez Eurotunel. Prędkość przejazdu nie przekracza 130km/h. Samochody posiadają lokalizatory GPS oraz są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Busy do Anglii i Polski są na bieżąco serwisowane.