Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

Bus do Anglii z Lublina

Bus do Anglii z Lublina to oferta przewozu osób do miast i miejscowości w UK. Wybierając naszą ofertę dojedziesz bezpiecznie i sprawnie na miejsce. Samochody są klimatyzowane, posiadają dostęp do Internetu. Wewnątrz znajduje się odtwarzacz DVD, na którym odtwarzane są filmy podczas podróży. Każdy samochód posiada komfortowe fotele z możliwością regulacji w różnych płaszczyznach. Pasy bezpieczeństwa dla każdego rzędu siedzeń. Możesz odpoczywać podczas podróży. Bus do Anglii z Lublina odjeżdża w poniedziałek, czwartek i sobotę. Rezerwacji dokonasz telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22. Wybierz się w podróż z nami.

busy do Anglii z Lublina, lubelskie

DNI WYJAZDU DO ANGLII:

PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK

DNI WYJAZDU DO POLSKI:

WTOREK I SOBOTA

ZAREZERWUJ BUS POLSKA ANGLIA

TELEFONICZNA REZERWACJA od 8:00 do 22:00:

00 48 734 709 709
00 44 7494 361 595

Tanie busy Polska Anglia

Tanie busy Polska Anglia z Lublina. Firma SuperBusy pochodzi z Zamościa i zawsze stąd rozpoczynamy podróż. Wyjeżdżamy na klika samochodów, które są siedmioosobowe. Na pokładzie każdego busa znajduje się dwóch kierowców. Auta są za każdym razem po przeglądzie i są gotowe do długiej podróży. Posiadamy konkurencyjne ceny – zadzwoń i powiedz nam gdzie chcesz dotrzeć, a wycenimy Twój przejazd.

Pojedź dokąd chcesz z door to door

Busy do Anglii door to door to usługa przewozu osób z adresu pod adres. Nie musisz się martwić dojazdem na lotnisko lub poszukiwaniem dodatkowych środków transportu, aby dotrzeć tam gdzie chcesz. Z nami dotrzesz na miejsce już za pierwszym razem. Do pracy? rodziny czy przyjaciół? Zarezerwuj bilet i podróż z SuperBusem tam gdzie chcesz. Usługa z domu pod dom w jednej podróży.

Szybko z SuperBusem

Nasze busy do Anglii przeprawiają się przez Eurotunel, co znacznie skraca czas podróży. W przeciwieństwie do przeprawy promem na całej podróży możemy zaoszczędzić nawet 2h. Bus do Anglii z Lublina i z innych miast w województwie lubelskim: Krasnystaw, Zamość, Kraśnik, Lubartów, Chełm, Tomaszów Lubelski czy Puławy. Podaj nam swój adres i podróżuj z nami dokąd chcesz.