Bus do Anglii z Katowic

Bus do Anglii z Katowic w województwie śląskim. Kolejnym miastem na naszej trasie przewozów Polska Anglia są Katowice i okoliczne miasta i wioski. Oferujemy Cie przewóz osób z Katowic do UK lub z Wielkiej Brytanii powrót do tego miast. Jeździmy w obydwu kierunkach z adresu pod adres. W cenie przejazdu możesz zabrać bagaż do 30kg. Jeżeli chciałbyś wziąć więcej bagażu powiedz nam o tym jeszcze przed planowaną podróżą, aby uniknąć dopłaty za bagaż u kierowcy. Zależy nam na Twoim komforcie i bezproblemowym dotarciu do celu. Z nami podróż upłynie Ci przyjemnie na przeglądaniu Internetu, oglądaniu filmów, czytaniu książki lub po prostu spaniu.

bus do Anglii z Katowic, śląskie

Dni wyjazdu:

– poniedziałek,
– czwartek,
– sobota

Rezerwacja:

00 48 608 566 431

Rezerwacja telefoniczna prowadzona jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

od 8:00 do 22:00

Dlaczego SuperBusy?

Przewóz osób do Anglii SuperBusy to pewny transport do UK i Polski. Mamy kilka milionów kilometrów doświadczenie, dbamy w szczegółach, aby każdy przejazd odbywał się zgodnie z naszą polityką jakości. Mamy dla Ciebie zawsze indywidualną ofertę i sporo do zaoferowania w porównaniu z konkurencją. Busy do Anglii SuperBusy posiadają niezbędne pozwolenie do organizowania przewozów.

Katowice i okolice

Bus do Anglii z Katowic odjeżdża również w wielu innych miejscowościach w województwie śląskim. Aglomeracja śląska jest ze sobą połączona i stanowi ogromny urbanistyczny konglomerat miast i miejscowości. Oferta nie jest skierowana wyłącznie do mieszkańców Katowic, ale również do mieszkańców całego województwa śląskiego, którzy potrzebuję podróżować na trasie Polska Anglia.

Cena przejazdu

Cena busa do Anglii zależy od długości pokonanej trasy oraz kilku innych czynników. Mianowicie jeżeli potrzebujesz dotrzeć na południe Anglii to zapłacisz za busa około 350 zł. Natomiast jeżeli chcesz jechać poza Londyn to koszt przejazdu może być nieco większy. Dodatkowo, gdy chcesz zabrać większy bagaż to również musisz liczyć się z dopłatą za nadbagaż do 30kg.