Zarezerwuj przejazd:  00 48 660 181 408   00 44 7494 361 595

Busy do Polski – czyli tanie i komfortowe podróżowanie po Europie

Busy do Polski SuperBusy zabiorą Cię z adresu i dowiozą pod adres w atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie podróżowałeś/łaś nigdy busem na trasie Polska Anglia to czas najwyższy przekonać się jakie są zalety podróżowania z nami. Pewnie to tej pory wybór padał na samolot, ale dobrze wiesz, że z biletami bywa różnie i ceny są bardzo zróżnicowanie. Busy do Polski jeżdżą z jednej lokalizacji do drugiej praktycznie zawsze w tej samej cenie. U nas masz gwarancję ceny w obydwu kierunkach. Przewóz osób do Polski można rezerwować na wtorek, sobotę oraz z niedzieli na poniedziałek. Samochody są nowe, przystosowane do przewozu pasażerów na długie trasy. Z nami pokonasz około 2 tys. kilometrów w komfortowych warunkach. Każdy pasażer siedzi na oddzielnym fotelu i ma do dyspozycji darmowe WiFi, kino DVD, oraz dostęp do gniazda zasilania. Przejazd zawsze odbywa się na dwóch kierowców w trosce o bezpieczeństwo podróży. Każdy pasażer jest ubezpieczony na czas przejazdu.

Informacje na temat wyjazdu

Chcesz zarezerwować przejazd? Wybierz dzień wyjazdu i zadzwoń do nas.

Dni wyjazdu:
wtorek, sobota oraz z niedzieli na poniedziałek.

Telefon do rezerwacji:

00 48 734 709 709

Rezerwacja telefoniczna prowadzona jest codziennie w godzinach od 8:00-22:00.

Pytanie niezwiązane bezpośrednio z rezerwacją prosimy kierować na adres email: biuro@superbusy.pl. Postaramy się krótkim czasu udzielić odpowiedzi.

ZERO PROBLEMÓW
BUSY DO POLSKI DOOR TO DOOR

busy do Polski, przewóz osób do Polski, bus Anglia Polska

Przewóz osób do Polski na tygodniu

Busy do Polski SuperBusy oferuję również przewóz osób na tygodniu. W stałym kalendarzu mamy noc z niedzieli na poniedziałek oraz wtorek, jako dzień powszedni, w którym odbieramy pasażerów w Anglii. W sezonie jeździmy jednak częściej na tygodniu i może się zdarzyć, że będziemy częściej w Anglii. Ze względu na popularność przewozów Polska Anglia nasza oferta stara się dopasować do Twoich potrzeb i w tym aspekcie staramy się być elastyczni. Skontaktuj się z nami nawet jeżeli potrzebujesz podróżować w inny dzień niż wymieniony w kalendarzu rezerwacji może będziemy mogli Ci pomóc. W sprawach obejmujących temat busy z Anglii do Polski prosimy dzwonić lub pisać do nas bezpośrednio na adres email lub pozostawić wiadomość w formularzu kontaktowym.